Відкритий чемпіонат міста з гандболу серед дівчат 2004 р.н. і молодше на призи ЗМС України Лариси Заспи.

З 27 по 29 квітня у спортивному залі ДЮСШ № 1 пройшов традиційний VІІ відкритий чемпіонат міста з гандболу серед дівчат 2004 р.н. та молодше на призи ЗМС України, бронзової призерки Олімпійських ігор – Лариси Заспи. На турнір завітали команди з м. Волочиськ, м. Красилів, м. Кам’янець-Подільського, м. Тернополя та смт. Дружба (Теребовлянська ДЮСШ). На протязі трьох днів учасники з’ясовували хто отримає золото цьогорічного турніру. Команда ДЮСШ № 1 тренера-викладача Заспи К.Л. дуже добре підготувалась до цього турніру за рахунок декількох виїздів на змагання напередодні турніру та побувавши на міжнародному турнірі з гандболу у Польщі. Тому з першої гри господарі турніру дали зрозуміти учасникам змагань що золото турніру цього року залишиться у м. Хмельницькому. З 5 зіграних ігор, вигравши всі 5 вихованки ДЮСШ № 1 беззаперечно здобули золоті нагороди турніру, срібними призерами стала команда з м. Тернопіль та бронзу турніру здобула команда м. Кам’янець-Подільський . Чемпіонів та призерів змагань нагороджували начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Ремез С.С. директор ДЮСШ № 1 Янків В.В. та ЗМС України Заспа Л.Л. командними кубками грамотами та медалями. Також були визначені та нагороджені кращі гравці кожної з команд пам’ятними статуетками та подарунками. Щиро вітаємо вихованок ДЮСШ № 1 та їх тренера-викладача Заспу Катерину Леонідівну з чудовим результатом та бажаємо не зупинятися на досягнутому!!!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.