Українські юніори завоювали Чемпіонський титул першості Європи U18 з регбі

Першість Старого Світу стартувала 2 вересня у Венгрії в місті Естергом, де 12 команд боролись за перемогу.Українська команда розпочала чемпіонат із розгромного рахунку над збірною Болгарії (Україна 59:0 Болгарія).У наступній грі проти збірної Словакія, Українська збірна також не побачила ніяких проблем, після закінчення першого тайму Україна вела 31:0 , а у другому розібрались з Словаками із таким же розгромним рахунком (Україна 59:0 Словакія) як і у попередній дуелі.В останньому матчі групового етапу Чемпіонату Європи U18, Українцы отримали вольову перемогу над командою скандинавів зі Швеції . Перший тайм закінчився не на користь наших земляків 17-7,  але вже після перерви Українці заволоділи ініціативою та скоротили відрив за допомогою заносу м’яча по центру та впевненій реалізації (14-17). А вже за три хвилини до закінчення матчу гравець зі Швеції отримав жовту карточку за те що викинув м’яч за межі поля, і  Українські регбісти скористались перевагою в кількості гравців  та змогли організувати ще одну та переможну спробу від Вадима Сівака («Поділля» Хмельницький) та реалізації Олексія Тищенка ( «Політехнік» Одеса). Цією перемогою (Україна 21-17 Швеція), Українці забезпечили собі перше місце у групі .У четверть фіналі змагань Українці без проблем подолали збірну Монако . Після першого тайму, в якому Українська команда занесла чотири спроби із реалізаціями, закінчився з рахунком 28:0. А вже у другому таймі наша збірна економила сили для наступних ігор, чим і дала змогу збірній Монако розмочити рахунок, але більше у них нічого не вийшло, тому гра закінчилась із рахунком 28:5 на користь України.У півфіналі команда жовто-блакитних зустрілась з командою із Данії. У першому таймі велась рівна боротьба і закінчилась з перевагою в одну спробу на користь Українців (10:5). А вже після перерви жовто-блакитні домінували та завершили цю зустріч значною перемогою (Україна 29:5 Данія).У фіналі першості Європи U18 з регбі Українці зустрілись зі Шведами, не легку перемогу над якими вони отримали у груповому етапі. Рахунок відкрили суперники (5:0), але закінчити перший тайм з перемогою їм не вдалось . завдяки двом спробам гравців України та двом не простим але  чітко виповненим реалізаціям від капітана команди Вадима Сівака, Українці пішли на перерву із рахунком 14:5 на їхню користь. І вже у другому  таймі Українці довели те що вони найкращі і ще занесли дві спроби  команді Швеції. Після фінального свистка рахунок становив 24:5 на користь команди України, таким чином Україна завоювала Чемпіонський титул Першості Європи U18 з регбі.Кращим гравцем збірної України був названий Хмельничанин Сівак Вадим

Склад збірної України U18: Капітан команди Вадим Сівак («Поділля» Хмельницький), Антон Шашеро («Політехнік-Росомахи», Київ), Станіслав Бондаренко, Олексій Тищенко ( «Політехнік», Одеса), Артур Погребний, Денис Матківский, Клим Заровний, Дмитро Муляревич, Павло Свиницький, Микита Петров, Олександр Мінарський, Микита Мітін (усі «Академія», Одеса).

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.