У м.Хмельницькому відбулася фотовиставка «МАМО, ТИ ПОВІРИЛА У МЕНЕ!»

11 травня 2018 року в Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Г. Шевченка відбулося офіційне відкриття фотовиставки «МАМО, ТИ ПОВІРИЛА У МЕНЕ!». Напередодні відзначення Дня сім’ї та Дня матері Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та Товариство молодих інвалідів пропонують ознайомитись з фотопроектом «МАМО! ТИ ПОВІРИЛА У МЕНЕ», який присвячений найріднішим, найдорожчим жінкам у світі – матерям.

Учасники заходу: начальник управління молоді та спорту Ремез Сергій Степанович, директор Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любецька Мар’яна Миколаївна, керівник товариства молодих інвалідів Савчук Анатолій Миколайович, директор Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г. Шевченко Черноус Валентина Юхимівна, член Національної спілки фотохудожників України, фотограф проекту Сергій Аніськов, мами та діти.

У фотопроекті прийняли участь 20 матерів, які виховують дітей з особливими потребами. Під час фотосесії кожній мамі задавали лише одне питання: «Для мене моя дитина – це…???» Ось деякі з відповідей:

«Моя дитина – моє Благословіння, натхнення, поштовх до змін. Я дуже люблю свого сина, він мій ОСОБЛИВИЙ!»

«Моя дитина –мій позитивчик, який надає мені сил!»

«Моя дитина для мене – це мій Всесвіт!»

«Моя дитина – це чарівний скарб, який подарував Господь!»

«Моя дитина – це моє життя! Завдяки сину, ми сіре життя вчимось розфарбовувати в яскраві барви. Але і без особливого тата не було б особливої мами! Моя сім’я – це ВСЕ!»

«Моя дитина – невичерпний ресурс енергії, маленький світ до якого потрібно пристосуватись і любити такою, яка вона є».

Жінки, мами, мамочки, матусі, які надихають усіх нас своєю активною життєвою позицією, ентузіазмом, цілеспрямованістю та життєрадісністю. Для них немає неможливого! Матері, які не покладаючи сил, не втрачаючи віри, надії й безмежної любові відають свою енергію та тепло особливим дітям. Вони не вважають себе якимись героїнями. А силу, енергію та наполегливість, як зазначили наші фотомоделі, черпають та научаються у своїх дітей.

Вперше було представлено відеоролик «Один день з життя особливої мами». Протягом заходу присутніх вітали учасники фотопроекту Валерій Білоусов, який виконав музичну композицію «Росте черешня» та дует Чекановської Валентини та Чекановської Ірини із композицією «Відлуння любові». Усіх учасниць нагороджено подяками міського голови та цінними подарунками.

За інформацією Хмельницького міського
Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.