Фінальний етап Першої ліги Чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд середньої вікової категорії (2003-2004 р.н.)

З 01 по 03 березня у спортивному залі ДЮСШ № 1 пройшов фінальний етап Першої ліги Чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд середньої вікової категорії. На фінал зібралось 6 команд з різних куточків України(Хмельницька обл., Тернопільска обл., Волинська обл., Івано-Франківська обл., Одеська та Харківська обл.). На протязі трьох днів дівчата змагались за чемпіонство у цих змаганнях. У підсумку цих цікавих змагань ІІІ місце зайняла команда дівчат Хмельницької ДЮСШ №1, ІІ місце зайняла команда …… і чемпіонами Першої ліги стала команда м. Маневичі, які за період змагань не отримали жодною поразки перемігши всіх своїх суперників. Команда переможець та команди призерів отримали командні кубки, грамоти та медалі. Також були визначені та відзначені кращі гравці у різних номінаціях та нагороджені цінними подарунками. Вітаємо вихованок ДЮСШ № 1 зі сріблом, та бажаємо не зупинятися на досягнутому. Готували наших спортсменок до змагань тренери-викладачі Осацький О.В. та Маслянко Ю.А.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.