Новини та події

Get into Rugby у підліткових клубах.

9 листопада 2018 року в підлітковому клубі «Мустанг» (Старокостянтинівське шосе, 8) відбулася зустріч дітей та підлітків мікрорайону Виставка м. Хмельницького з Сергієм Щербанюком (віце-президент федерації регбі Хмельницької області, куратор проекту Get into Rugby у Хмельницькому) який презентував їм контактний, суворий вид спорту- регбі, розповів про правила гри, про те, що в нього грають як хлопці, так і дівчата, а для дітей є безконтактні ігри. Вихованці клубу «Мустанг» із задоволенням слухали Сергія Щербанюка,задавали багато запитань, на які він змістовно відповідав. Ті дітлахи, кого цей вид спорту зацікавив, записалися у міські секції регбі.

7 листопада на футбольному полі ДЮСШ №1 відбувся черговий 7 тур Чемпіонату ДЮФЛ Хмельницької області серед юнаків 2005 та 2003 р.н..

Дитячо-юнацька спортивна школа №1 приймала дві команди ДЮФК Поділля.

Першою зіграла команда юнаків тренера-викладача Сенделя О.В., в напруженому матчі команда ДЮСШ №1 показала відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги і заслужено отримала свої переможні 3 очки з результатом 4:0 наші юні футболісти перемогли. Найбільше голів у команді ДЮСШ №1 забив юний футболіст Дрезналь Кіріл.

Непередбаченою для всіх була гра для наших вихованців 2003 р.н., проти команди ДЮФК Поділля.

Матч був завершений з рахунком 0:0. Після гри був складений протест на команду ДЮФК Поділля у зв’язку з тим, що тренерський склад ДЮФК Поділля виставив на футбольне поле команду гравців які не були заявлені до Північної групи U-16 чемпіонату ДЮФЛ Хмельницької області.

Чекаємо на рішення КДК федерації футболу Хмельницької області щодо результатів цього матчу.

Хмельницький – Тернопіль. Обмін досвідом та участь у фестивалі.

Відбулася робоча зустріч та обмін досвідом управління молоді та спорту Хмельницької міської ради та підпорядкованих установ, участь у фестивалі за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF», що проводився у м. Тернопіль міським центром фізичного здоров’я населення. В робочій групі взяли участь заступник начальника управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Томусяк Н.П., директор ДЮСШ №1 Янків В.В., директор Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любецька М.М., директор центру по роботі з дітьми та підлітками Янчук О.М. та працівники центру.

Булінг. Відповідальність за вчинення.

Для учнів Хмельницького професійного ліцею №8 та Вищого професійного училища №25 юрисконсультом та фахівцем соціальної роботи Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено бесіду «Булінг. Як захистити себе від насильства». Зокрема обговорено поняття «булінг», його види, шляхи подолання. Доведено до відома законопроекти, які передбачають законодавче закріплення поняття булінгу, накладення штрафів за вчинення насильства. Переглянуто відео та розглянуто правила поведінки, якщо учень став жертвою чи свідком булінгу.

Зокрема проект закону пропонує доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення новою статтею, яка встановлює відповідальність за булінг, а також його приховування працівниками навчальних закладів. За вчинення булінгу передбачається штраф від 340 до 850 грн; вчинений щодо малолітнього або з особливою жорстокістю – від 1700 до 3400 грн..

Відбулася зустріч з студентами – майбутніми психологами та соціальними працівниками.

Напередодні Дня працівника соціальної сфери в стінах Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, для студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, майбутніх психологів та соціальних працівників було презентовано роботу Центру та основних напрямків діяльності. По завершенню провели тренінгові вправи з метою підтвердження індивідуальності та неповторності кожної особистості.

Проведено тренінг «Жінка на ринку праці».

31 жовтня пcихологом Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено тренінг «Жінка на ринку праці» на базі Хмельницького міського центру зайнятості для жінок, які знаходяться у пошуку роботи та стоять на обліку у ЦЗ.

Психолог Центру разом з жінками, які знаходяться на етапі пошуку роботи, спілкувалась на тему успішності у професійній діяльності, підвищення мотиваційної сфери, а також обговорювали шляхи підвищення особистісного потенціалу. Учасники ділились власним досвідом, разом із психологом визначали свої сильні та слабкі сторони, методи досягнення позитивних результатів у своїй професійній діяльності, а також ділились власними методами професійного розвитку.

За інформацієюХмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Чемпіонат Івано-Франківської області з гандболу серед юнаків 2006 р.н..

26-29 жовтня команда гандболістів ДЮСШ №1 прийняла участь у відкритому Чемпіонаті області з гандболу серед юнаків 2006 р.н. пам’яті Олімпійського чемпіона Валерія Гасія, який відбувся у м. Коломиї, Івано-Франківської обл.

У чемпіонаті прийняли участь команди м. Рівного, м. Іллічівська, м. Коломиї, П’ядики, Коломийський р-н, Івано-Франківський обл., та команда м. Іванно – Франківська.

Наші спортсмени виграли у Рівного, П‘ядики( Коломийський р- н) , та в нічию зіграли з командою Іванно – Франківська. По результатах команда ДЮСШ №1 зайняла 4 місце із 6 команд. Незважаючи на результати наші спортсмени дуже чудово зіграли, турнір видався важким та напруженим але без травматизму.

Спортсмени та їхній тренер-викладач Юськова Ганна Олексіївна продемонстрували чудову гру та показали що у нашому місті та у спортивній школі є дійсно спортсмени достойні приймати участь у змаганнях та Чемпіонаті України.

Неймовірні враження спортсмени отримали від екскурсій, а також подорожей по-мальовничому туристичному м. Яремче.

Спортсмени отримали масу задоволення, оздоровились свіжим подихом Карпат та готові до нових звершень та перемог.

Результати Чемпіонату України з легкоатлетичного кросу.

26 -27 жовтня в місті Івано-Франківськ проходив чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Збірна команда Хмельницької області посіла досить високе четверте загальнокомандне місце. В складі збірної області виступало п’ять учнів ДЮСШ 1 . Едуард Сидорчук в дебютному для себе чемпіонаті України з бігу на 3 км., серед юнаків посів 43 місце.

В забігу серед юніорів на дистанції 6 км., гідно боролись Мартинюк Олександр, Марчук Олександр та Мороз Даниїл, які вибороли відповідно 15, 16 та 20 місця.

Серед молоді на дистанції 8 км. Чукань Тарас до останнього боровся за попадання в призову трійку, але у підсумку четверте місце і путівка на чемпіонат Європи з легкоатлетичного кросу ,який буде проходити 9 грудня в місті Тілбург (Нідерланди).

Вітаємо, наших атлетів та їх тренера – викладача Рибака Л.О.

Спортивне життя в Хмельницькій ДЮСШ №1.

Спортивне життя в Хмельницькій ДЮСШ №1 проходить досить активно та бурхливо. Щотижня команди ДЮСШ №1 приймають участь у чемпіонаті ДЮФЛ Хмельницької області серед юнаків у вікових групах:

2004р.н. тренера – викладача Папіровича В.Г.

2005 р.н. тренера – викладача Сенделя О.В.

2005 р.н. тренера-викладача Поріцького О.І.

2006 р.н. тренера-викладача Лапідуса М.А.

На цій неділі наші юні футболісти ДЮСШ №1 досягли таких результатів:

команда 2004 р.н., зіграла з командою Поділля з рахунком 2:3.

команда 2005 р.н., тренера – викладача Сенделя О.В., боролась за перемогу з командою м. Нетішина з рахунком 3:2

команда 2005 р.н., тренера-викладача Поріцького О.І. виграли у команди м. Деражня з рахунком 6:1

команда 2006 р.н., тренера-викладача Лапідуса М.А. зіграла з командою ДЮСШ №2 Кам’янець – Подільського з рахунком 6:3 наші футболісти не дали супернику шансу на перемогу.

Крім цього спортсмени ДЮСШ №1 приймають участь у різних турнірах в місті Хмельницькому та за його межами.

29-30 жовтня команда юнаків 2009 р.н. та дві команди 2010 р.н. прийняли участь у Відкритому обласному турнірі «Подільська осінь – 2018», де команда тренера-викладача Папіровича В.Г., зайняла 3 місце, а команди 2006 р.н. тренера-викладача Лапідуса М.А. зайняла 2 та 6 місце у цьому турнірі.

Під час таких змагань спортсмени здобувають спортивний досвід, працюють над своїми помилками, визначають слабкі та сильні сторони, також це хороша підготовка до змагань вищого рівня.

Соціальна підтримка та психологічна допомога.

Соціальну підтримку та психологічну допомогу можуть отримати хмельничани у центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Спектр послуг різноманітний: від особистих консультацій психолога до юридичних лекцій та соціального супроводу сім’ї. Нещодавно заклад відзначив міні-новосілля. Відвідувачів приймають у відремонтованому приміщенні на Кам’янецькій. А в неділю фахівці відзначатимуть професійне свято – День працівників соціальної сфери.