Новини та події

Хмельницька дитячо-юнацька спортивна школа №1 підсумки змагань за минулий тиждень.

Відкритий міський турнір з гандболу серед юнаків та дівчат 2005 – 2006 р.н., присвяченого Дню фізичної культури та спорту.

За підсумками змагань команда ДЮСШ №1 дівчата посіли 1 місце

Команда юнаків 2 місце

Тренери – викладачі Юськова Г.О. та Заспа К.Л.

Всеукраїнський фестиваль з футболу серед дівочих команд WU-11 (2008-2009 рр.н.) сезону 2019 р.

м. Умань

Команда дівчат посіла 1 місце у своїй групі тренер – викладач Осацький О.В.

Чемпіонат України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2019-2020 рр.н. 1 тур 1 кола сезону 2019-2020 рр.

Команди 2003 р.н. та 2005 р.н. приймали команди ДЮСШ 3 м. Івано-Франківська

Команда 2003 р.н. зіграла з рахунком 0:2 (тренер-викладач Сергєєв Л.В.)

Команда 2005 р.н. зіграла з рахунком 5:0 (тренер-викладач Сендель О.В.)

Відкритий чемпіонат м. Тернополя з баскетболу серед юнаків та дівчат 2005 р.н. і молодші.

Дівчата ДЮСШ №1 – БК Едельвейс 1 місце

Юнаки ДЮСШ №1 – БК Едельвейс 2 місце

Вихованці відділення регбі Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 у складі юнацької збірної України з регбіліг!

Українські регбісти зіграли дві гри в Сербії в рамках своєї підготовки, перемігши другу команду з рахунком 44-0 і першу команду збірної Сербії U19 з рахунком 32-10, обидві ігри проходили на стадіоні SC Inge в Белграді.

31 серпня на стадіоні Бейлербей в Стамбулі, українці зустрілись з командою Туреччини щоб визначити восьму країну, яка зіграє на чемпіонаті Європи U19 у 2020 році. Наша команда здобула перемогу над противником 26-0.

Юнаки активно розпочинають підготовку до чемпіонату Європи в Італії, суперниками для них будуть збірні Італії, Франції, Англії, Уельсу, Шотландії, Сербії та Ірландії.

У складі збірної команди України є два представники Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 Іван Капустяк, Максим Шевчук вихованці тренера-викладача Зозулі Б.А.

Адміністрація ДЮСШ №1 вітає тренера-викладача та спортсменів з досягнутим результатом та побажаємо подальших перемог.

 

Футболісти Хмельницької ДЮСШ №1 – чемпіони області з футболу серед юнаків 2005 р.н.

Відбулись фінальні ігри дитячо-юнацької футбольної ліги Хмельницької області сезону 2018-2019 рр. серед юнаків 2005 р.н.

Згідно попередньо зіграних ігор у групах (з вересня 2018 року по травень 2019 року )

6 найкращих команд області (ДЮСШ №1 2005 р.н., ДЮСШ №1 2006 р.н., ДЮФК «Поділля», Іскра- всі м. Хмельницький а також команда м. Волочиськ та команда м. Нетішин) потрапили до фіналу .

31 серпня пройшли ігри в групах:

1 групу виграла команда ДЮСШ №1 2005 р.н., друге місце посіла команда ДЮЦ «Іскра» і третє місце –м. Нетішин.

2 групу – завдяки «сліпому» жеребу, виграла команда ДЮФК «Поділля», друге місце посіли юнаки ДЮСШ №1 2006 р.н., які мали абсолютно однакові показники із командою ДЮФК Поділля, і треті – м. Волочиськ

1 вересня зіграли матч за 3 місце команди ДЮСШ №1 2006 р.н. – ДЮЦ «Іскра». Основний час закінчився з рахунком 1:1, а серії післяматчевих пенальті влучнішими виявились молодші – 7:6, які і здобули бронзові нагороди чемпіонату.

У фіналі зійшлися найсильніші команди Хмельницької області – ДЮСШ №1 2005 р.н. під керівництвом тренера Сенделя О.В. та ДЮФК «Поділля» – тренер Ірклієнко О.С.

Першими гол пропустили футболісти ДЮСШ №1, після чого ще й залишились в меншості (арбітр видалив з поля нападника Дрезналя Кіріла)

В другому таймі ДЮСШовці влаштували справжній штурм воріт Поділля і забивши 2 гола заслужено стали чемпіонами Хмельницької області з футболу серед юнаків 2005 р.н.

Вітаємо юних футболістів та тренерів ДЮСШ №1 – Сенделя О.В. і Лапідуса Михайла із чемпіонством і бронзовими нагородами.

Досягнення Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 з 19 по 25 серпня 2019 року.

1 місце

Відкритий чемпіонат з гандболу серед дівчат 2005-2006 р. м.Чорноморськ

Тренер- викладач Юськова Г.О.

FESTIVAL FOOTBALL 3х3 серед юнаків 2011 р.н. м. Хмельницький

Тренер-викладач Поріцький О.І.

Фото 10;11;12

1 місце

FESTIVAL FOOTBALL 3х3 серед юнаків 2005 р.н. м. Хмельницький

Тренер-викладач Сендель О.В.

Адаптація до дитячого садку.

Адаптація — процес зміни людини під мінливі умови (а також результат цього процесу), і вона в будь-якому разі передбачає стрес. Стрес — це не щось страшне й неодмінно травматичне, це всього лише мобілізація організму, щоб упоратися з новими умовами. Тривалість адаптації завжди індивідуальна, тому не орієнтуйтеся на загальноприйняті норми. Ваші завищені очікування щодо того, коли ж нарешті малюк звикне до садка, лише підкладатимуть дрова в багаття — засмучуватимуть вас, злитимуть, змушуватимуть відчувати свою неспроможність.

Тема дитячого садка дуже турбує більшість батьків, і це не дивно, адже дитина, по суті, робить свої перші кроки до самостійності. І майже всі переймаються питанням адаптації, тобто звикання малюка до нової обстановки

Щоб адаптація відбувалася якомога м’якіше, треба дотримуватися певних умов.

Готуйте дитину заздалегідь. Починайте розповідати, що малюк муситиме відвідувати дитячий садок іще задовго до того, коли він почне ходити туди регулярно. Читайте книжки, в яких малята ходять у дитячий садок, діліться своїм власним дитячим досвідом — показуйте фото, розповідайте історії. Будьте чесні — готуйте дитину не тільки до приємних сторін життя в садочку (“будеш гратися з дітками”, “там багато нових іграшок”), а й до неприємних переживань, які неодмінно будуть (“може так трапитися, що ти засмутишся й плакатимеш, коли я буду змушена піти”, “можливо, ти сумуватимеш, поки я буду на роботі”).

Знайомте із садочком поступово, не залишайте одразу на весь день. Важливо розуміти, що для дитини початок перебування в дитячому садку — це великий стрес, і потрібно, щоб процес звикання відбувався поступово. Для початку познайомтеся з вихователем, покажіть групу. Потім нехай вихователь запропонує малюку погратися з іншими дітьми. Дайте достатньо часу для звикання, будьте поруч, поки ваш син або донька не звикне до нової обстановки. Залишайте дитину, тільки коли переконаєтеся, що вона вже не відчуває тривоги.

Обов’язково встановіть контакт з вихователем. Звикання дитини до дитячого садка насамперед залежить від того, які взаємини складуться в неї з вихователем. Адже в дошкільному віці малюк для здорового розвитку потребує міцної і надійної прихильності до дорослих, які про нього дбають. Тому вашим першочерговим завданням має стати встановлення довірливих стосунків з вихователями, а також сприяння тому, щоб такі самі стосунки вибудовувалися з новим дорослим і у вашої дитини. 

Завжди прощайтеся перш ніж піти. Одна з найбільших помилок, яких припускаються батьки під час адаптації дитини до садка, — це раптово зникати, коли малюк загрався. Безумовно, такий спосіб істотно полегшує долю мами або тата (адже тоді не доведеться слухати несамовиті крики дитини), але для дитини це найтяжчий досвід. Дворічна і навіть трирічна дитина ще не здатна усвідомити, що мама неодмінно повернеться за нею через якийсь час, вони сприймають раптове зникнення батьків як втрату. Їх кинули! Такий досвід загрожує тим, що дитина не відчуватиме впевненості, що мама завжди поруч, і в неї виникне потреба в буквальному значенні триматися за маму, щоб переконатися, що вона нікуди раптом не зникне, а це означає, що з великою ймовірністю малюк перестане відпускати її навіть у сусідню кімнату. Тому будьте готові до слізних прощань, адже це так природно, коли, розстаючись із найближчою людиною, дитина плаче. Навпаки, насторожити має той факт, що дитина двох-трьох років, прощаючись або при зустрічі, перестає звертати увагу на батьків, а повністю сфокусована, наприклад, на дітях. Це може бути сигналом про т.зв. захисне емоційне відчуження, коли малюк начебто починає вірити, що батьки не так уже йому й потрібні, намагаючись упоратися з почуттями туги і тривоги. 

Переконайтеся, що дитина справді адаптувалася .Малюк встановив контакт з вихователем і, коли ви йдете, може втішитися в нього на руках; він почувається в безпеці у приміщенні садка. Характер взаємодії з іншими дітьми має не тільки агресивний характер (водночас очікувати дружби від дитини двох-трьох років не варто, вона ще замала для цього). У малюка не з’явилося невротичних звичок (смоктати палець, гризти нігті, висмикувати волосся) або проблем з туалетом (почала впісюватися вночі, з’явилися закрепи), немає інших поведінкових проявів, що насторожують (істерики аж до блювоти, нічні страхи, агресивна поведінка з іншими дітьми або батьками); не загострюються хронічні захворювання (якщо такі є). Якщо ви помітили щось із переліченого вище, це має стати для вас сигналом того, що малюк і його психіка не можуть впоратися з проблемами, а отже мусите вживати відповідних заходів — за можливості відкласти відвідування садка або звернутися до дитячого психолога, щоб отримати рекомендації, як допомогти малюкові в цей непростий період. 

Важливо розуміти, що адаптація — це індивідуальний процес. Наскільки швидко й легко все відбудеться, залежить від безлічі факторів: віку (є колосальна різниця між адаптацією дворічної і чотирирічної дитини), умов садка (вихователів, кількості дітей у групі, правил у кожному конкретному дошкільному закладі). Також багато чого залежить від індивідуальних особливостей дитини й стосунків у родині. Та найголовніше — бути стійкими батьками в цей період, які не поринають у власні тривоги, а продовжують бути надійною опорою і захистом для своєї дитини.

Виконав

психолог:

Коцюк О.О.

Для наймолодших хмельничан влаштували перегони на толокарах і самокатах!

Міський Центр по роботі з дітьми та підлітками 10 серпня 2019 р. подарував діткам справжнє свято, яке принесло діткам та їхнім батькам багато позитивних емоцій та яскравих вражень. На майданчику перед кінотеатром Шевченка вдруге вже було організовано “Перегони на толокарах та самокатах”. Малеча від 2 до 7 років змагалась за смачні та цінні подарунки. В гонках прийняло участь близько 200 дітлахів. Дівчата і хлопці змагалися в окремих заїздах. На п’яти смугах малюки мали подолати двадцяти метрову відстань. Найшвидші проходили до наступного етапу і мали змогу позмагатися за звання переможця.
Окремо хочеться подякувати нашим партнерам Чудо Острову, магазину дитячого взуття “L.I.Y.A”, торговій марці “Ласка”, мережі автосалонів Євромоторс 🚙👨‍👩‍👧‍👦🏆🚗 .Дякуємо усім хто прийняв участь. Ми безмежно вдячні за ваші емоції та посмішки на обличчі ваших діток. Слідкуйте за новинами міського Центру на вас чекають ще безліч цікавих заходів)))

 

Спортсмени Хмельницької ДЮСШ №2 призери чемпіонату України.

З 24 по 28 липня 2019 року в місті Дніпро проходив «Командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2003-2004 та 2005-2006 років народження».

Хмельницьку ДЮСШ №2 представляли чотири спортсменки, які завоювали призові місця, а саме:

  • Дежицька Анастасія та Зозуля Тетяна – 2 місце в каное двійці серед дівчат 2003-2004 року народження на дистанції 500 метрів;

  • Гайдаржи Олександра та Губай Анастасія – 3 місце в каное двійці серед дівчат 2005-2006 року народження на дистанції 500 метрів;

Підготували спортсменок тренера-викладачі, майстри спорту України – Кушта Микола та Хомич Вадим.

Як подолати поганий настрій?

Деякі плутають поняття “поганий настрій” і “депрессія”, вважаючи, що вони взаємозамінні. Проте насправді поганий настрій на відміну від депресії носить короткостроковий характер, а депресія може тривати тижні і навіть місяці.

Бувають ситуації, коли звичайні методи безсилі підняти настрій. У цих випадках психологи говорять про депресію – тривалий стан пригніченості, апатії, невпевненості у власних силах.

Боротися з цим лихом можна і потрібно. У найважчих випадках, звичайно, не обійтися без допомоги фахівця. Але зазвичай, цілком вдається впоратися з власними силами. Головне – потрібно постійно пам’ятати, що погане самопочуття і невдачі не будуть переслідувати нас постійно.

Війна з поганим настроєм передбачає «комплексну терапію». Прийнявши рішення боротися, не зупиняйтеся на чомусь одному.

Забудьте про те, що можна лягти на диван і жаліти себе! Рухайтеся. Примусьте свій організм працювати, заряджайте його бадьорістю.

Не важливо, який спосіб ви виберете: спорт, рухливі ігри, плавання, танці. Все це допомагає боротися з апатією і наповнює тіло енергією. Не бійтеся трохи втомитися – приємне напруження в м’язах викличе психологічне розвантаження, і ви швидко відчуєте, як поганий настрій йде геть.

Особливо корисні в таких випадках прогулянки пішки. Вони не тільки насичують кров киснем; вони ще й проганяють похмурі думки і дозволяють відчути задоволення від життя.

Виконав

практичний психолог

Коцюк О.О.

ДВОРОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ на спортивному майданчику СЗОШ №8.

🎯🎉😊💪🏃‍♀️🏃‍♂️🥅🚴‍♂️
3-ті ДВОРОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ відбулися 2 липня на спортивному майданчику СЗОШ №8 (вул. Гальчевського, 34)!!! Дітвора відчайдушно змагалася за перемогу на кожній із запропонованих спортивних локацій. На яких показали, як уміють достойно долати труднощі, самостійність, дружбу. За це кожен учасник отримав подарунки від міського Центру по роботі з дітьми та підлітками. Дякуємо за співпрацю ДЮСШ департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради тренера-викладача в особі Дмитра Цурского.