Новини та події

Результати участі команд у чемпіонаті ДЮФЛ Хмельницької області сезону 2018-2019 рр..

22 травня у Хмельницькій дитячо-юнацькій спортивній школі №1 були проведені 14 та 16 тури ДЮФЛ Хмельницької області серед юнаків 2003-2004 та 2005-2006 р.н.

Результати пройдених турів:

1:1 «Поділля» Хмельницький –ДЮСШ №1 Хмельницький (2003 р.н. тренер-викладач Сергєєв Л.В.)

2:11 «Поділля» Хмельницький –ДЮСШ №1 Хмельницький(2005 р.н. тренер-викладач Сендель О.В.)

1:2 ДЮСШ №1 Хмельницький – «Патріот Кам’янець –Подільський»(2004 р.н. тренер-викладач Папірович В.Г.)

4:1 ДЮСШ №1 Хмельницький – ДЮСШ Городок (2006 р.н. тренер-викладач Лапідус М.А.)

 

 

Вихованки ДЮСШ №1-переможниці «Подільської ліги» з волейболу.

Цими вихідними у Хмельницькому відбувся фінал «Подільської ліги» серед жіночих команд Хмельницької області. Змагалися у фіналі збірна команда с. Голосків- Деражня, збірна команда ДЮСШ №1 – «Новатор» м. Хмельницький, команда м. Дунаївці, та команда Хмельницького національного університету.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання
найкращої. Учасники змагань зробили все можливе, щоб показати свою майстерність, красу та досконалість в улюбленому виді спорту, де поєднується інтелект і талант, швидкість реакції і витримка, професіоналізм та спортивний дух.
Завдяки цій атмосфері свята і дружби змагання пройшли без травм.

Тренер-викладач Колісецька Вікторія Володимирівна та її чудові вихованки ДЮСШ №1 впевнено, покладаючи усі свої зусилля, йшли до фіналу і ось довгоочікувана перемога, за результатами змагань команда вихованок ДЮСШ №1- «Новатор» посіли перше місце, другу сходинку посіла команда спортсменок з м. Дунаївці і бронзовим призером стала збірна команда Голосків- Деражня.

Організатори змагань нагородили призерів командними грамотами.,кубками та медалями.

Хмельницька дитячо-юнацької спортивна школа №1 вітає своїх вихованок та тренера – викладача Вікторію Колісецьку з перемогою.

Минулого тижня команда Новатор-ДЮСШ №1 та їхній тренер-викладач Юрій Плотницький прийняли участь у Всеукраїнському турнірі з волейболу серед юнаків 2003 р.н ,присвячений “Дню героїв” м. Теребовля.

Участь у турнірі прийняли 4 команди: ДЮСШ Теребовля, Новатор-ДЮСШ 1 м. Хмельницький, м. Львів та команда з м. Стрий Львівської області.

За результатами змагань 1 – місце посіла команда ДЮСШ Теребовля , 2 – місце команда Новатор-ДЮСШ 1 м. Хмельницький, 3 – місце команда м. Львів.

Вітаємо вихованців ДЮСШ №1 з досягнутими результатами та бажаємо не здаватись та долати нові вершини.

Підвищення кваліфікації за програмою тематичного короткострокового семінару:” Особливості надання соціальних послуг у сім’ях де є факти вчинення домашнього насильства або його реальна загроза”

Відбулось нагородження переможців конкурсу «Моя сім’я».

Психологом Центру Ольгою Захожою проведено конкурс творчих робіт на тему: «Моя сім’я».Захід присвячений Дню матері (12 травня) та Дню сім’ї (15 травня).

Метою заходу – привернути увагу до сімейних цінностей. Адже у світі багато чудес і дивовижних місць, але як би не було цікаво за сімома морями, людина завжди буде прагнути повернутися до свого домашнього вогнища, до своєї сім’ї.

Переможці конкурсу отримали подарунки у вигляді наборів для художньої творчості, а також подяки усім учасникам. Найактивнішими виявились учні та класні керівники СЗОШ № 29,а саме 2,3, 4 класів.

ХМЦСССДМ дякує всім учасникам конкурсу за активність, а також запрошує до участі в інших заходах.