Про управління

   Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради (далі – Управління) є виконавчим органом міської ради, створене Хмельницькою міською радою шляхом приєднання управління у справах сім’ї та молоді Хмельницької міської ради до комітету з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради та зміни найменування комітету з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради на управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

   Управління підзвітне і підконтрольне міській раді та підпорядковане виконавчому комітету, міському голові.

   Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законодавчими актами, постановами Верховної Ради України, Указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, нормативними актами інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, а також цим Положенням.

    Управління є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в органах Державного казначейства, печатку, штампи та бланки зі своїм найменуванням.

    Управління має усі права юридичної особи у відповідності до чинного законодавства України.

    Управлінню підпорядковані комунальні підприємства, організації та установи молодіжної та фізкультурно – спортивної спрямованості.

    До сфери діяльності Управління належать молодіжні та спортивні заклади, підприємства, установи, громадські та інші організації, що здійснюють реалізацію державних молодіжних та фізкультурно-спортивних програм.

    Управління у процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими відділами, управліннями та департаментами Хмельницької міської ради, органами державної виконавчої влади, а також підприємствами, установами, організаціями та об’єднаннями громадян.

    Основними завданнями Управління є:

    Участь у формуванні державної політики і забезпечення її реалізації у сфері фізичної культури та спорту, питань підтримки, становлення та розвитку дітей, молоді, надання їм правової, психологічної, педагогічної та соціальної допомоги.

    Виконання програм, здійснення заходів спрямованих на забезпечення розвитку фізичної культури і спорту та молодіжної політики, забезпечення їх реалізації.

    Залучення до співпраці всіх існуючих організацій незалежно від форми власності, рухів, дитячих, молодіжних, фізкультурно-оздоровчих, спортивних і громадських організацій.

    Пропаганда здорового способу життя серед дітей, молоді та мешканців м.Хмельницького.

    Створення сприятливих умов для гармонійного та різнобічного розвитку дітей, молоді, задоволення потреб у добровільному виборі виду діяльності, не забороненому законодавством, активної участі в творчій, культурологічній, спортивній і оздоровчій діяльності.

    Забезпечення та організація оздоровлення і відпочинку дітей міста.

    Забезпечення підготовки і проведення молодіжних та фізкультурно-спортивних заходів, спартакіад, спортивних ігор, навчально-тренувальних зборів, заходів щодо участі спортсменів у спортивних змаганнях різних рівнів та талановитої молоді в обласних та всеукраїнських конкурсах, фестивалях, конференціях, ярмарках.

    Сприяння розвитку олімпійського, паралімпійського, дефлімпійського руху та не олімпійських видів спорту.

    Розроблення заходів щодо збільшення кількості сучасних спортивних споруд, об’єктів молодіжного призначення, утримання їх в належному стані, їх своєчасного ремонту та реконструкції, залучення до цієї роботи інвесторів.

   Розширення міжнародного та міжрегіонального співробітництва у сфері молодіжної політики, фізичної культури і спорту.

   Сприяння організації волонтерського руху серед молоді.

   Створення умов для розвитку в місті видів спорту, визнаних в Україні.

    Сприяння діяльності молодіжних, дитячих громадських організацій, федерацій з видів спорту, фізкультурно-спортивних товариств, інших громадських організацій фізкультурно – спортивної спрямованості.

    Підтримка творчої та талановитої молоді.

​   Начальник управління молоді та спорту –

Ремез Сергій Степанович

​   Заступник начальника управління з питань молодіжної політики –

Мандзій Олена Володимирівна

   Заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту-

Томусяк Наталя Павлівна

ПОЛОЖЕННЯ про управління молоді та спорту Хмельницької міської ради

Завантажити 

Сохранить

Сохранить

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить