V Всеукраїнські змагання зі слідчих дій ім. Г. М. Рудого.

За ініціативи Хмельницького осередку Ліги студентів АПУ 20-21 жовтня 2018 року на базі Хмельницького університету управління та права, проводилися V Всеукраїнські змагання зі слідчих дій ім. Г. М. Рудого при підтримці Управління молоді та спорту Хмельницької міської радиЮридична компанія Dictum.

У змаганнях взяли участь 7 команд з провідних вищих юридичних навчальних закладів України. Кожна команда складалася з 3учасників, які у ході змагань повинні були показати не тільки знання кримінально-процесуального та матеріального права, але й продемонструвати в реальних умовах володіння уміннями та навичками організації і проведення окремих слідчих дій..
За визначеними результатами експертів ми змогли визначити 
4команди, які пройшли до фінального етапу: «Сучасний підхід», «Детективи», «#Лево_police», «Жіноча логіка»😎.
У фінальному етапі, команди проводили 
4 слідчі дії: слідчий експеримент, огляд в житлі підозрюваного, допит підозрюваного, обшук.

Для оцінювання дій учасників організаторами було запрошено високоповажне журі змагань, до складу якого увійшли досвідчені працівники слідчих відділів (управлінь) прокуратури та ГУ НП України в Хмельницькій області, Служби безпеки України у Хмельницькій області, судді Апеляційного суду Хмельницької області, а також відомі адвокати та найбільш досвідчені науково-педагогічні працівники кафедри кримінального права та процесу Хмельницького університету управління та права.
Переможцем змагань змогла стати та команда, яка набрала найбільшу кількість балів за результатами слідчих дій у фінальному етапі і за відгуками експертів у ході більшості слідчих дій, яка продемонструвала впевненість, згуртованість, організованість та володіння більшістю професійних навичок та вмінь, необхідних працівникам у ході розслідування злочинів
Кубок V Всеукраїнських змагань зі слідчих дій імені Георгія Михайловича Рудого виборола команда “Сучасний підхід”.
друге місце посіла команда “Детективи” ,
третє – “#Лево_police”, 
четверте – “Жіноча логіка” . 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.