Жіночий футбол

20 жовтня 2020 року у стінах спортивного залу  Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 з дотриманням карантинних вимог відбувся Відкритий чемпіонат ДЮСШ №1 з міні-футболу серед дівчат 2006-2008 р.н.

Учасниками цього заходу стали команди ДЮСШ №1 м. Хмельницький, ДЮСШ  Кам’янець-Подільський р-н та команда спортсменок з м. Славута.

4:0 ДЮСШ №1 м. Хмельницький – м. Славута

8:2 ДЮСШ №1 м. Хмельницький – ДЮСШ Кам’янець-Подільський р-н.

3:2 ДЮСШ  Кам’янець-Подільський р-н. – м. Славута

Отже  за результатами змагань кращою командою цього турніру стала команда ДЮСШ №1 м. Хмельницький які показали найкращі результати і відповідно посіли почесне 1 місце.

Срібними призерами турніру стали спортсменки з Кам’янець – Подільського р-ну, а бронзові нагороди отримали спортсменки з м. Славута.

Також  по за конкурсом відбулися ігри у молодших футболісток  (2009 та 2010 р.н.), які також приїхали зі своїми наставниками на ігри зі своїми ровесниками.  У молодших футболісток кращими були також вихованки ДЮСШ №1.

Отож привітаємо спортсменок та їх тренерів-викладачів Олександра Осацького та Юлію Маслянко, з перемогами бажаємо їм подальшого розвитку нових здобутків у спорті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.