
З нагоди відзначення Міжнародного Дня студента в міській раді відбулось нагородження 18 студентів Хмельницьких вищих навчальних закладів міста грамотами за активну громадську позицію, особистий внесок в розвиток молодіжного руху.
З вітальним словом до студентів звернувся заступник міського голови Михайло КРИВАК: « 17 листопада має особливе значення для студентів усього світу. Це свято об’єднує молодих людей усіх навчальних закладів.
Студенти завжди були авангардом української молоді. Від Вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних-соціальних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Українське студентство – одне із найпрогресивніших верств суспільства, в усі часи завжди було рушійною силою перетворень.
В ході Революції Гідності саме студенти стали на захист демократичних цінностей, гідності та свободи людини й громадянина, національних інтересів та європейського вибору України.
Будьте впевнені в своїх силах, ефективно використовуйте кожну можливість, яку дарує Вам доля, і не втрачайте дух свободи!
Бажаємо вам примножувати свою життєву енергію, успіхів у навчанні, яскравих моментів студентського життя та нехай завжди збуваються сподівання і надії!»
Бажаємо усім студентам, здоров’я, успіхів, творчого натхнення у навчанні та житті! Здійснення усіх мрій! Нехай завжди залишиться з вами радість чудових студентських років!