🏆 ЗОЛОТО У ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ШАХІВ СЕРЕД СПОРТСМЕНІВ З УРАЖЕННЯМИ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ

З 16 по 24 жовтня в іспанському місті Торрев’єха пройшов Чемпіонат Європи з шахів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У складі національної збірної Хмельницький представила шахістка Світлана Соломна🇺🇦

У змаганні взяли участь 16 спортсменів із 7 країн світу, зокрема: України, Хорватії, Польщі, Франції, Чехії, Іспанії та Ізраїлю.

🔹 У категорії “класична гра” (90 хв + 30 сек) Світлана здобула перше місце та золоту нагороду🏆

🔹 Також золото виборола і у категорії “швидка гра” (15 хв + 10 сек) 🥇

🔹 В категорії “блискавична гра” (5 хв + 3 сек) хмельничанка знову показала неймовірний результат, здобула першість

✨Вітаємо Світлану Соломну з високими досягненнями на міжнародній арені та бажаємо перемог у майбутніх чемпіонатах.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.