
14 березня, у День українського добровольця, КУ «Молодіжний центр» організував та провів акцію «Молодь памʼятає Шухевича»🇺🇦
До військово-патріотичного квесту долучилося понад 100 учасників, обʼєднані у 16 команд з учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти громади, військових ліцеїстів та пластунів.
📌Після відкриття акції та вітального слова від заступника міського голови Кривака Михайла Михайловича, учасники отримали карти з позначками 13-ти станцій з різними завданнями, розташованих по території дендропарку «Поділля».
Команди відвідали зокрема наступні станції:
• Станція «Відомі постаті»
• Станція «Тактична медицина»
• Станція «Дешифрувальна»
• Станція «Звʼязківець»
• Станція «Мінно-вибухова справа»
• Станція «Зброєзнавство»
та інші.
Учасники показали круті результати, проявили свої вміння командної роботи, орієнтування на місцевості та креативу. Дякуємо усім, хто виявляє активність та зацікавленість у розвитку національної ідентичності! Дякуємо педагогам, котрі допомагають виховувати на навчати свідому молодь 🔥
Висловлюємо вдячність волонтерам Молодіжного центру за вашу допомогу та підтримку в проведенні акції 😎
📌І звичайно ж, велика подяка нашим партнерам:
Управлінню молоді та спорту ХМР ,
Військовому ліцею ДПСУ ,
Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького
Військовій частині 3053 Національної гвардії України,
осередку Пласт-НСОУ у м. Хмельницькому,
міськрайонному та обласному осередкам ТЧХУ ,
ТМ «Мамин хліб»