МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ТЕНІСУ REGATA JUNIOR TROPHY

З 29 липня по 2 серпня двоє вихованців Хмельницької ДЮСШ №3 демонстрували свою майстерність на кортах у місті Вадул-луй-Воде, Молдова.

📍 Анна Щавінська змагалася в категорії GS14 – дівчата, одиночний розряд до 14 років. Всього участь у цьому розряді взяли 25 тенісисток.

✅ У боротьбі за перше місце Анна в чвертьфіналі зустрілася із суперницею з Румунії та перемогла з рахунком 6-4, 4-1.

🟠 У півфіналі вона обіграла спортсменку з України з результатом 6-1, 6-3 і вийшла до фіналу, де боролася з іншою представницею Румунії.

🥈 У фіналі Анна посіла друге місце і стала фіналісткою турніру.

🟣 Олександр Качан, вихованець ДЮСШ №3, змагався в категорії BD14 – хлопці, парний розряд до 14 років, разом із тенісистом з Миколаєва Єгором Коровієм.

🙌 У змаганнях взяли участь 13 команд.

🔸 У чвертьфіналі тенісисти зустрілися з представниками України та Румунії та перемогли з рахунком 6-3, 4-6, 10-5.

🔸 У півфіналі вони обіграли суперників із Молдови з результатом 6-1, 6-3 і пройшли у фінал, де зустрілися з представниками України.

🥈 Олександр та Єгор посіли друге місце, ставши фіналістами турніру.

✅ Також, Олександр приймав участь в BS14-хлопці, одиночний розряд до 14 років.

🥉 З рахунком 7-6(4), 6-4 у чвертьфіналі спортсмен пройшов у півфінал де зустрівся з представником України та за результатом цього матчу став півфіналістом турніру.

🙌👏 Вітаємо спортсменів, а також тренерів-викладачів Наталію Трембіцьку та Катерину Черевату, бажаємо подальших успіхів на кортах!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.