🎉 Церемонія нагородження переможців ДЮФЛ ХО сезону 23/24!🎉

Вчора відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів ДЮФЛ ХО сезону 2023/2024 у вікових групах U13-U16. Це був чудовий захід, на якому ми відзначили юних футболістів за їхню відданість, наполегливість та спортивний дух.

🏆 Переможці:

🔹У віковій групі U13 команда ДЮСШ №1 посіла третє місце. Спортсмени показала неймовірний командний дух та технічну майстерність.
🔹У віковій групі U14 тріумфувала команда ДЮСШ №1, яка вразила всіх своєю стратегією та швидкістю гри.
🔹У віковій групі U15 спортсмени ДЮСШ №1 здобули друге місце. Вони продемонстрували бездоганну фізичну підготовку та координацію.
🔹У віковій групі U16 спортсмени ДЮСШ №1 також посіли друге місце.

🏅 Призери отримали грамоти, медалі та спеціальні призи за свої досягнення. Вітаємо всі команди, тренерів і батьків за підтримку та старання протягом усього сезону!

Дякуємо всім, хто був з нами протягом сезону, та бажаємо нових спортивних досягнень у наступних турнірах. Чекаємо на нові перемоги та враження вже наступного сезону! 🚀⚽

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.