15-й ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З ТЕНІСУ СЕРЕД ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ (СЛУХУ) 2024

Змагання відбулися 22-29 червня в м. Філлах (Австрія). Участь прийняли понад 60 спортсменів з різних країн, включаючи Україну, Туреччину, Німеччину, Ізраїль, Італію, Чехію, Польщу, Іспанію, Грецію, Францію, Велику Британію, Австрію, Словаччину, Словенію, Сербію та Угорщину.

🙌 Україну на чемпіонаті представляли вихованка Хмельницької ДЮСШ №3 Єва Флєрко та тенісист з Києва Гліб Леончук.

🏆 Єва показала чудовий результат, виборовши перше місце серед дівчат (U18).

💪 Протягом всіх матчів вона демонструвала впевнену гру на кортах. У фінальному раунді Єва перемогла суперницю з Туреччини з рахунком 6:0/6:1, що підтвердило її майстерність та бездоганні навички. Вона стала золотою призеркою турніру🥇.

🙌 Також, Єва змагалася у змішаному парному розряді разом з Глібом Леончуком, де вони зайняли почесне 4 місце.

🌟 Єва також брала участь у дорослому Чемпіонаті Європи , де здобула 5 місце серед 21 учасниці.

☝️ Завдяки цьому результату тенісистка здобула ліцензію на Дефлімпійські ігри 2025, які пройдуть у Токіо, Японія.Це є величезним досягненням для спортсменки і відчиняє перед нею нові горизонти в спортивній кар’єрі.

👏🙌 Вітаємо Єву з відмінними результатами та бажаємо подальших успіхів на кортах!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.