Корисні поради, як не панікувати в умовах карантину, а доцільно провести час і відкрити для себе нові можливості.
- Вивчати іноземні мови.
Якщо ми коли-небудь скаржилися на цейтнот і відкладали уроки англійської, приводу для відмовок більше немає. Ідеально – уроки з викладачем онлайн, наприклад, по скайпу. Є і бюджетний варіант – діалоги і фільми різними іноземними мовами в Youtube. - Розширювати кругозір.
Сюди можна віднести і згадані вище книги з вашого списку «Прочитати в 2020», і онлайн-курси, і просто статті, корисні для вашої професії, так і для повсякденного життя. Якщо ви ніяк не могли знайти час, щоб навчитися обробляти фотографії або плести макраме – час настав. Благо, нинішній карантин припав на епоху Інтернету – корисні поради знайдуться для будь-якого хобі, яким ви мріяли зайнятися давним-давно. - Займатися домашнім фітнесом.
Йога, гімнастика, пілатес, шейпінг – все це і багато іншого доступне зараз, як ніколи. Стряхнемо пил з гантелей, що завалялися під диваном, дістанемо з далекої шухляди подаровану подружкою фітнес-гумку – і до справи! В Інтернеті мільйон цікавих відео на цю тему – було б бажання і самодисципліна. - Готувати корисну смакоту.
Завжди готували наспіх – макарони з сосискою або перекушували фаст-фудом на обід? Саме час переглянути харчування. При правильному підході карантин не осяде зайвими кілограмами на боках через лежання на дивані. Навпаки, навіть схуднути вийде. - Зберігати спокій розуму.
У період, коли навколо наростає паніка, дуже важливо зберігати внутрішній спокій. До новин про корона вірус ставитися з усією відповідальністю і ні в якому разі їх ігнорувати. Щоб не допустити епідемії, ми дійсно повинні максимально обмежити соціальні контакти і по можливості залишатися вдома.
Але при цьому – не панікувати!
Якщо відчуваєте, що від шквалу негативних новин підвищилася нервозність або, ще гірше, підскочив тиск можна спробувати практики для заспокоєння. Де їх взяти? Так в тому ж Youtube. Забити в пошуку «медитація для заспокоєння розуму». Варіантів багато – на вибір. Зазвичай це мелодії з голосовим супроводом, які пропонують розслабитися і уявити щось приємне. Якщо слово «медитація» лякає, пропонують згадати знайоме «аутотренінг». І це правда працює. 10 хвилин внутрішньої тиші і приємних візуалізацій – і віра в краще до вас повернеться.