Вихованці Басейну СКЦ “Плоскирів” долучилися до заходу та продемонстрували вражаючі результати. Абсолютною чемпіонкою стала Павленко Віра, учениця Панової Марії Віталіївни, яка здобула перші місця у всіх видах змагань у своїй категорії. 🥇
❄️20 грудня в Спортивно-культурному центрі «Плоскирів» вихованці секції Військово-спортивних багатоборств переглянули новорічний мультфільм про Грінча, викрадача Різдва. 🎄Святкову атмосферу допомогла створювати ялинка, що мерехтіла різнокольоровими вогниками та солодкі подарунки від одного чарівника, про якого ми напишемо в наших наступних дописах 🎅.
2023 рік для ДЮСШ №1 був роком плідної роботи тренерів-викладачів, важкої праці, старань та зусилль кожного спортсмена, які звісно дали і результати за які були оцінені. Адміністрація та тренери-викладачі Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 за підсумками року відзначили 63 спортсменів з 6 видів спорту, які культивуються у ДЮСШ №1.
20 грудня міський Центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання, провів “Junior sport day” в середній загальноосвітній школі №18 ім. В. Чорновола. “Junior sport day” спрямований на ознайомлення дітей із олімпійськими видами спорту, відповідно учні мали нагоду спробувати свої сили в олімпійських спортивних випробуваннях.
19 грудня міський Центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання, із “Junior sport day” завітав до школи №14. Захід “Junior sport day” спрямований на ознайомлення дітей із олімпійськими видами спорту, то ж учні навчальних закладів мають можливість спробувати себе в цих видах спорту і обрати для себе той, який сподобався найбільше.
👌На вулицях міста вже зовсім скоро зʼявляться борди з зображенням малюнків переможців конкурсу малюнків до Міжнародного дня відмови від паління «Я проти паління!», який ми проводили в листопаді спільно з Хмельницький Центр Здорової Молоді, Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, Департаментом освіти та науки, Ювенальною превенцією та Хмельницький міський центр соціальних служб.
🗓️15 грудня 2023 року у Ліцеї № 14 ім. І. Огієнка Хмельницької міської ради більше 200 учнів 2-3 та 4-5 класів занурилися у світ тенісу. Мета заходу — популяризація тенісу та здорового способу життя серед учнівської молоді. 🔹Майстер-клас був насичений та захоплюючий: учасники не лише ознайомилися з основами гри, а й мали можливість випробувати вправи з м’ячем та ракеткою. На завершення кожен отримав запрошення на тренування, щоб поглибити свої навички.