17 липня “Дворові Олімпійські ігри” відбулися на спортивному майданчику навчально-виховного комплексу №7. Проведи літо весело та спортивно разом з нами.
🔥 Нещодавно завершився міжнародний турнір з тенісу “DEMA CAP U16”, який проходив з 8-го по 15-е липня у столиці Болгарії, Софії. 🏟 На турнірі приймали участь спортсмени з усіх куточків нашої планети: Греції, Болгарії, Великобританіі, Туреччини, Канади та інших. 🎉 Вітаємо нашого вихованця, Білозерцева Нікіту, із завоюванням 1-го місця в одиночному розряді. На шляху до перемоги він провів 5 переконливих матчів після яких питань про чемпіона не лишилось.
👉Добіг свого завершення баскетбольний табір для вихованців баскетбольної команди Спортивно-культурного центру “Плоскирів”. 😉Юні спортсмени не тільки відпочили від міста, але й мали наполегливі дворазові інтенсивні тренування, які дозволили їм не тільки зберегти, але й покращити свою спортивну форму.
Робота художньо-естетичного гуртка п/к ” Індіго” (вул. Лісогринівецька, 16/1) Вихованці старшої вікової групи створили власними руками настільну гру – лабіринт, використовуючи лише папір та пластикові трубочки. В цю гру не лише захоплено та цікаво грати , а й можна розвивати свою кмітливість та швидкість.
🥳 Сьогодні завершилась ІІ зміна спортивно-оздоровчого табору “Олімп” у якому 38 спортсменів ДЮСШ №1, відділень футболу, волейболу, гандболу проводили своє дозвілля.💪😉 🙏Велика подяка усім хто приймав у цьому таборі участь, з вашою допомогою ми за дві зміни оздоровили 128 спортсменів, які з хорошими спогадами про табір повернуться у серпні у свій буденно навчально-тренувальний процес.