Вихованки відділення гандболу 2008-2009 р.н. ДЮСШ №1 у складі збірної команди Хмельницької області стали бронзовими призерами Чемпіонату України! 🤾♀🥅🇺🇦 28 червня – день фіналів! Визначились пари матчів за 1-2 місця, за 3-4 місця, а також 5-8 місця чемпіонату України серед дівчат 2008-2009 р.н. Турнір проходить у Хмельницькому (23-28 червня) 🔸 27 червня. 1/2 фіналу за 1-4 місця Хмельницька область – КСЛ (Київ) 19:26 КДЮСШ «Барса» (Шостка) – ЛФКС (Львів) 18:29










