Вихованці ДЮСШ №1, продовжують приймати участь у Чемпіонатах України з різних видів спорту, які культивуються у нашому спортивному закладі.
Заключна презентація була у п’ятницю. Дякуємо за теплий прийом Навчально-Виховному Комплексу №2 та нашій мега вмотивований волонтеріці Дзюбі Валерії, яка разом з Владиславом Гребенюк на достойному рівні представила волонтерську програму Молодіжний центр та залучила бажаючих до участі у такій благій справі!