🥋🥋🥋BULLTERRIER WITNER CHAMPIONSHIP 2024

❄️04 лютого у м. Київ відбувся турнір з джиу джитсу «BULLTERRIER WITNER CHAMPIONSHIP 2024».

✅Хмельницький представляли вихованці Jiu-Jitsu Academy Khmelnytskyi Спортсмени зайняла друге загальнокомандне місце в турнірі, а також здобули особисті нагороди. В скарбничці Хмельницьких спортсменів налічується 23 медалі.
🥇Мазур Кирило no-gi

Срібло вибороли 11 спортсменів: 🥈Харківський Тимур 🥈Роо Роман 🥈Сукіасян Карен 🥈Сивун Радомир 🥈Ухов Назар 🥈Яковлев Назар 🥈Пашков Владислав 🥈Мазур Данило 🥈Палійчук Михайло 🥈Семенюк Назар no/gi 🥈Роо Роман no/gi

5 бронзових нагород до загальної скарбнички медалей додали: 🥉Арещенков Тимофій gi&no-gi 🏆🥉Сукіасян Карен — блискавична бронза в Кубку но-гі в категорії 7-9 до 35 кг серед 23 учасників💪🏻💪🏻💪🏻 🥉Редик Назар 🥉Сєдінкін Максим 🥉Шеремета Мирослав

👊🏼Досвід в поєдинках в GI здобули Новачок Арсен, Грищук Юрій, Мазур Кирило, Сурник Іван, Шеремета Мирослав

🥋Досвід у сутичках в NO-GI здобули Яковлев Назар, Сєдінкін Максим, Сурник Іван, Палійчук Михайло

🎊Вітаємо учасників та переможців з вжалими виступами та високими результатами. Працюємо далі Більше фото спортсменів та з нагородження дивіться на сторінці @jiu_jitsu_academy_km Facebook 🙂

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.