😉 Шановні любителі настільного тенісу! Ми раді запросити вас на закриття сезону турнірів з настільного тенісу, яке відбудеться вже 1 вересня о 16:00 за адресою вул.Шухевича, 90 (майданчик поруч з СКЦ “Плоскирів”). 🎉👆 Цей турнір обіцяє неймовірну гру та захоплюючу атмосферу конкуренції. Ви зможете продемонструвати свою майстерність та випробувати свої сили проти суперників з усього району. Незалежно від вашого рівня майстерності та віку, ви знайдете собі відповідного суперника та отримаєте задоволення від гри.










