Цьогоріч весна не поспішає балувати нас теплом. Природа прокидається від зимового сну поволі, і лише де-не-де з’являються перші квіти. А ось у підлітковому клубі “Сиріус” (по вулиці Перемоги, 2) на вікнах на повну “розквітли” і підсніжники, і проліски, і, навіть сакура.










