Казкотерапія)))

Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім;ї, дітей та молоді запрошує усіх бажаючих взяти участь у казкотерапії

 

«Ми любимо казки, але не віримо в них»

 Олександр Грін. «Багряні вітрила»

 

Казка є одним з найдавніших засобів морального, етичного виховання. На жаль, сьогодні діти виховуються не стільки на народних казках, скільки на диснеївських мультфільмах. Психологи вважають це великим упущенням у справі виховання дітей. Багато малюків не чули ні про Колобка, ні про Червону Шапочку, ні про Ріпку, і дуже шкода. Тому що діти, яким читають казки, швидше починають говорити, і не просто видають набір слів, а виражаються цілими реченнями на хорошій літературній мові.

Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім;ї, дітей та молоді запрошує усіх бажаючих взяти участь у казкотерапії. Зустріч буде проводитись 11 серпня 2017 року о 16:00 у парку  ім. М. Чекмана.

Даний проект буде запущений на постійній основі. Кожного тижня на базі ХМЦСССДМ усім бажаючим буде запропоновано групове заняття з казкотерапії. Заняття розраховане на 1-2 годин 1 раз в тиждень. У разі потреби батьки можуть звернутись до Центру з проханням проведення індивідуального заняття.

 

Завдання казкотерапії: 

 

  • виховувати у дітей почуття самоповаги і взаємоповаги;

 

  • розвивати самосвідомість, навички спостереження і самоспостереження;

 

  • навчити дітей розшифровувати закладені в казці знання про світ і системі взаємовідносин в ньому;

 

  • навчити думати над неоднозначністю життєвих ситуацій;

 

  • навчити усвідомлювати свої емоційні стани і мотиви поведінки.

 

Казкотерапія для дітей не гарантує моментальний ефект. Іноді потрібна довга і кропітка робота, щоб впоратися з тією чи іншою проблемою. Тому, дорогі батьки, запасіться терпінням!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.