Чемпіонат Європи з кульової стрільби.

З 01 по 16 березня 2019 року у м. Осієк (Хорватія) відбувся чемпіонат Європи з кульової стрільби. У змаганнях прийняло участь понад 550 спортсменів з 46 країн.

У збірну команду України увійшли представники м. Хмельницького, які гідно представили наше місто у змаганнях. Зокрема, у загальнокомандному заліку збірна України у напруженій боротьбі завоювала друге місце. Вагомий внесок зробили і хмельницькі спортсмени.

Майстер спорту України міжнародного класу Денис Баблюк – виграв дві золоті медалі серед юніорів (вік до 21 року).

Майстер спорту України міжнародного класу Ігор Кізима – виграв срібну та бронзову нагороди серед дорослих.

Підготував спортсменів Петро Бардецький, тренер-викладач Хмельницької обласної ДЮСШ.

Вітаємо спортсменів з чудовим результатом і бажаємо подальших успіхів. Також висловлюємо вдячність та вітання тренеру, які підготував спортсменів.

CHANGWON – SEPTEMBER 11: 4th placed Denys BABLIUK of Ukraine competes in the 10m Running Target Men Junior Medal Matches at the Changwon International Shooting Range during Day 8 of the 52nd ISSF World Championship All Events on September 9, 2018 in Changwon, Republic of Korea. (Photo by ISSF Photographers)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.