І ось вже визначився третій фіналіст “Міської Ліги за програмою “Дитяча лека атлетика IAAF”.

Департамент освіти та науки, Управління молоді та спорту та команда міського Центру по роботі з дітьми та підлітками провели третій етап легкоатлетичних дитячих змагань міської ліги IAAF. У змаганнях взяли участь учні п’ятих класів загальноосвітніх шкіл.

Третій етап змагань пройшов серед учасників групи С.

П’яте місце посіла Хмельницька середня загальноосвітня школа № 18 І-ІІІ ступенів ім. В. Чорновола. 

Четверте місце, Навчально-виховне об’єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова.

Почесне третє місце завоювала Хмельницька спеціалізована середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу.

Друге місце Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка.

Переможцями стали Навчально-виховний комплекс № 2 м. Хмельницького і вони проходять у фінальний тур, де будуть змагатися за можливість представляти м. Хмкельницький на етапах західноукраїнської ліги за програмою “Дитяча легка атлетика IAAF”.

Сьогоднішні змагання були захоплюючи цікаві . Усі учасники і організатори змагань отримали активні, веселі та бадьорі. Усі команди показали хороші результати та були по своєму неперевершені.
Хочемо подякувати, за підтримку здорового способу життя та дитячого масового спорту, мережі дитячих супермаркетів Чудо Острів, та магазину дитячого взуття LIYA.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.