Звіт МЦРДП

Протягом тижня з 13.02 до 15.02 в підліткових клубах та гуртках міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання були проведені заходи до Дня Святого Валентина.

13 лютого відбулась майстерка “Вітальна Валентинка” в підлітковому клубі “Романтик” (вул.Козацька, 56/1). Вихованці клубу самостійно виготовили валентинки та підписали їх теплими словами. Педагог-організатор Містюк Лариса Юріївна.

В художньо-естетичному гуртку “Індіго” (вул.Лісогринівецька, 16/1), 13 лютого відбулась майстерка з виготовлення святкової валентинки-листівки для вихованців молодшої вікової групи. Дітки оздобили свої роботи яскравими сердечками та ведмедиком. Керівник гуртка Антощук Наталія Володимирівна.

14 лютого для старшої вікової групи художньо-естетичного гуртка “Індіго” провели майстерку з виготовлення святкової валентинки із букетом паперових квітів.

У Міжнародний день дарування книг, 14 лютого вихованці підліткового клубу “Романтик” завітали з приємними подарунками до книгозбірень №9 і №15.
З привітаннями діти вручили бібліотекарям книги в дарунок. Також вихованці пройшли бліцопитування про свої літературні вподобання.

Яскраво та весело День Святого Валентина пройшов в підлітковому клубі “Джерельце” (вул.Перемоги, 10а). Вихованці клубу проявили свої таланти під час випуску стінгазети “Серця закоханих” та виявили безліч позитиву та емоцій під час конкурсно-розважальної програми “Стріли Амура”. Педагоги-організатори: Штогрін Наталія Яківна, Христофоров Віктор Степанович.

В підлітковому клубі “Сиріус” 14 лютого учасники майстерки “Свято Валентина – серця іменини” власноруч створили незвичайні валентинки з такого цікавого матеріалу, як фетр.

Розважально-конкурсна програма “Доброта між нами” у підлітковому клубі “Індіго” відбулась 15 лютого. Вихованці обрали для себе добрі справи, які планували виконати найближчим часом. Деякі з них мають цілком звичний характер, наприклад, винести сміття з дому, але що важливо, що повторюючи такі добрі справи – вони стають звичкою! Також, добрі роблячи добрі справи для своїх рідних, діти вчаться проявляти свою любов та турботу до близьких.

Завдяки таким заходам діти вчаться робити подарунки власними руками, проявляти свою увагу та турботу за допомогою добрих вчинків.

Долучайтесь до заходів міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання.

Всі заходи є безкоштовними.
Деталі за номером: +380963649821

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.