![](https://molod-sport.khm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-2-1024x768.jpg)
🥰7 лютого на базі Спортивно-культурного центру «Плоскирів» спільно з СпівДія заради дітей відбувся другий майстер-клас з виготовлення патріотичних валентинок, які учні трьох класів ліцею 18 виготовляли для батьків та захисників.
👌Подібні заходи не тільки сприяють творчому та гармонійному розвитку дітей, а виховують патріотизм, адже читати щирі дитячі побажання, написані у валентинках, без сліз неможливо.
🙏Берегти себе, повертатись живими та з перемогою бажають наші діти захисникам.