«Нашим захисникам з любов’ю!» акція в рамках дня Святого Валентина.

Другий рік поспіль міський Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді в рамках дня Святого Валентина проводить акцію під гаслом «Нашим захисникам з любов’ю». Протягом тижня учні міських загальноосвітніх шкіл власноруч виготовляли «валентинки» з щирими побажаннями здоров’я, добра і миру нашим захисникам, які з честю несуть службу на передовій, захищаючи східні кордони України, мирне спокійне життя у нашому прекрасному місті.

У цьому році до акції долучились НВК № 2, НВК № 4, НВК № 7, СЗОШ № 6, СЗОШ № 27, СЗОШ № 29 та гімназія № 2. Дітьми виготовлено понад 2000 «валентинок», прикрашених смаколиками аби наші захисники відчули тепло сердець маленьких вдячних дітей нашого міста.

15 лютого у приміщенні міського Центру за участі представників шкіл та Центру допомоги учасникам АТО відбувся захід та передача сердечок та валентинок нашим захисникам у зону проведення операції об’єднаних сил ЗСУ.

Наостанок, заст. директора Центру Рудницька Галина висловила щиру подяку усім за допомогу та активну участь у проведенні акції та вручила подяки.

За інформацією міського Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.