![](https://molod-sport.khm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/image_123650291-11-1024x576.jpg)
👌В м.Рівне цими вихідними відбулись змагання в рамках Всеукраїнської Юнацької баскетбольної ліги серед гравців 2010 р.н. і молодше.
👍Спортивно-культурний центр «Плоскирів» в запеклій боротьбі здобув 2 перемоги в 3 матчах та вийшов у 8 найкращих команд України.
☺️Вітаємо команду та тренерів Довгань Наталію з таким чудовим результатом! Вдячні Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради за фінансову підтримку команди. З нетерпінням чекаємо наступний етап змагань та наполегливо тренуємось, щоб продемонструвати високі результати!