![](https://molod-sport.khm.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/5357-1024x684.jpg)
У Хмельницькій ДЮСШ №1 продовжується боротьба за призові місця у Відкритому зимовому чемпіонаті ДЮСШ №1 з футболу серед різних вікових груп.
Вже підбили підсумки першого кола команди юнаків 2005 та 2006 р.н. тренерів-викладачів О. СЕНДЕЛЯ та М. ЛАПІДУСА, також серед молодших учасників участь приймають команда спортсменів 2007р.н., тренера-викладача Л. СЕРГЄЄВА та команда 2008 р.н., А. БАСІСТОГО
Результати змагань ви можете побачити у таблиці: