Сталий розвиток – чергова тема, над якою розмірковували учасники програми від Урбан рух «У міста є я»

👌«Сталий розвиток» – саме таку назву мала третя зустріч в рамках проекту від Урбан рух «У міста є Я», який наш Спортивно-культурний центр «Плоскирів» реалізовує в м. Хмельницькому.

🤔Разом з учасниками проекту – а це 20 учасників різного віку та з різних куточків нашого міста ми говорили про ознаки сталого розвитку, створювали свій власний чек-лист рекомендацій для сталого розвитку, а також багато говорили про наше місто.

🙏Дякуємо учасникам за їх активність та залученість до процесу. Приємним бонусом для учасників також став організований кава-брейк і сучасні та стильні еко-шопери, які присутні отримали в подарунок.

😉До речі – використання еко-шоперів це теж про сталий розвиток.

☝️Нагадуємо, що Урбан рух «У міста є я» створений за підтримки міжнародного Фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), який фінансує інноваційні, високоефективні програми, що здійснюють реформи та змінюють на краще життя людей в Україні та Молдові. Ідея Урбан руху зародилася на базі однойменної книжки «У міста є я» авторки Ірини Озимок, яка стала інтерактивною книгою-ілюстрацією про те, як функціонує місто та роль людини в ньому.

Проект успішно реалізовується у 18 громадах України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.