Успішні виступи хмельничан на Європейській арені

З 26 травня по 06 червня у м. Тірана (Албанія) проходив чемпіонат Європи з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. До збірної команди України увійшли також і хмельничани. Так, Марущак Аліна у ваговій категорії 81 кг посіла 2 місце за сумою двоборства (2 місце – ривок та 3 місце – поштовх).

Ще одна хмельничанка Ангеліна Ломачинська також здобула срібну нагороду за сумою двоборства у ваговій категорії 49 кг (1 місце – ривок, 3 місце  поштовх).

Підготували спортсменок Володимир Болгарин та Ярослав Заболотний.

05-06 червня у м. Брауншвайген (Німеччина) відбувся відкритий молодіжний Кубок з тенісу серед слабочуючих спортсменів.

Хмельничанка Єва Флерко дуже вдало виступила на цьому турнірі та посіла 1 місце в одиночних змаганнях та 2 місце – у парі!