Гирьовики повернулися з чемпіонату Європи з «Золотом»

З 29 вересня по 04 жовтня в місті Нествед у Данії пройшов чемпіонат Європи з гирьового спорту серед дорослих. Два хмельницьких спортсмена представляли наше місто на цих змаганнях та здобули шість перемог. Полміра Квіквініа у ваговій категорії 95 кілограмів в поштовху -1 місце.

Такий самий результат спортсмен показав і у ривку -1 місце. В сумі двоєборства і у довгому циклі також виборов два золота. В результаті спортсмен завоював 4 золоті медалі у чотирьох класифікаціях. Його колега Володимир Ризак який виступив у ваговій категорії 68 кілограмів, в довгому циклі – 1 місце та у командній естафеті також -1 місце.

До слова Палміра Квіквініа є майстром спорту міжнародного класу, а Володимир Ризак є майстром спорту України, обидва спортсмени демонструють високі результати на всеукраїнській та всесвітній Арені.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових звершень та ще вищих результатів на спортивному олімпі.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.