Кубок України з волейболу серед ветеранів

У місті Хмельницькому з 20 по 23 липня проходив Кубок України з волейболу серед ветеранів! У змаганнях прийняло участь 38 різних віково-статевих команд з 14 регіонів України!

Хмельницькі команди виступили дуже успішно! Уже другий рік поспіль жіноча команда у категорії 35+ років здобуває перемогу! Команда у категорії 40+ років вперше виступала у Кубку України і змогла посісти друге місце!

Чоловічі команди у категоріях 40+ та 45+ років у напруженій боротьбі змогли здобути дві блискучі перемоги!!! У категоріях 60+ та 65+ років наші команди посіли другі місця, а у категорії 50+ років – команда здобула бронзову нагороду.

Усі учасники змагань, а також суддівська колегія відмітили високий рівень організації змагань у нашому місті!

Щиро вітаємо наших спортсменів з чудовим результатом та бажаємо яскравих перемог у наступних змаганнях!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.