Нікіта Білозерцев бронзовий призер чемпіонату Європи з тенісу до 14 років у парному розряді

🔥🔥Хмельничанин Білозерцев Нікіта разом зі своїм напарником Павлом Бондарчуком вибороли у парному розряді🥉БРОНЗОВУ нагороду Чемпіонату Європи з тенісу🎾 серед юніорів до 14 років, що проходив у чешському місті Мост 18-24 липня 2022 року!

💪💪У змаганнях приймали участь 64 пари, наші спортсмени зуміли впевнено перемоги своїх опонентів з Молдови, Угорщини та Словакії і мінімально поступилися лише за вихід у фінал представникам Чехії👍👌 ☝️Попри складні часи для нашої держави 🇺🇦українські спортсмени продовжують виборювати медалі та потужно представляти Україну🇺🇦 на спортивній арені, тим самим демонструючи волю до перемоги!!!
👏👏👏Щиро вітаємо Нікіту з таким високим досягнннням та бажаємо тільки подальших перемог, підготувала спортсмена тренер-викладач Наталія Трембіцька🤝🤝🤝

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.