Спортивний дайджест

28-30 жовтня у м. Хмельницькому відбувся щорічний турнір з боксу на призи Заслуженого тренера України Анатолія Чумакова. У змаганнях взяли участь понад 270 спортсменів з 12 регіонів України та національна чоловіча збірна команда України з боксу до 23 років. Як відзначили судді та учасники, змагання відбулися на високому організаційному рівні.

Минулих вихідних відбувся відкритий чемпіонат з регбі Івано- Франківської області серед дитячих команд. 12 команд із Західного регіону України взяли участь в чемпіонаті (м. Львів, м. Івано-Франківськ, м. Хмельницький). Місто Хмельницький представили команди “Буревісник”-ДЮСШ 1 у 4-х вікових категоріях: U-17, U-14, U-13, U-11.

В результаті змагань “Буревісник”- ДЮСШ-1 став переможцем в усіх вікових категоріях.

У Франції відбувся найпрестижніший турнір з тенісу «Tennis Europe Junior Masters U14». У цих змаганнях приймають участь лише 8 найсильніших тенісистів до 14 років з Європи!!

Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи № 3 Нікіта Білозерцев здобув срібну нагороду цих змагань, поступившись лише першому сіяному, представнику Німеччини Дієго Дедури-Паломери – 0:6; 2:6!

Щиро вітаємо спортсменів, а також їх наставників з чудовими виступами! Бажаємо наснаги, удачі, міцного здоров’я та успіхів у наступних змаганнях!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.