ФК «Поділля» виборов перемогу над ФК «Карпати»

З впевненою перемогою ФК «Поділля» Хмельницький розпочав чемпіонат України у другій лізі. 6 вересня ФК «Поділля» розпочав новий сезон виїздим матчем проти учасника Української Прем’єр-ліги ФК «Карпати». На початку матчу хмельничани впевнено та активно створювали небезпечні моменти біля воріт суперника.

Як результат перший гол у ворота ФК «Карпат». Після чого ФК «Поділля» успішно використали можливість забити пенальті та ще один гол на 32 хвилині. «Карпати» також намагалися створити  конкуренцію, було декілька небезпечних моментів, але вони не допомогли забити у ворота гостей. Другий тайм відіграли без голів, як результат на табло «Карпати» – «Поділля» 0:3.

Наступний тур 12 вересня  «Поділля» прийматиме на своєму полі «Волинь-2».

Вітаємо тренерів та команду, та бажаємо нових забитих голів у ворота суперників.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.