Хмельницьке ФК «Поділля» виграло у  Київського ФК «Рубікон»

22 листопада у місті Щасливе, Київської області  відбувся матч 12-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі групи «А». Міський футбольний клуб  «Поділля» зіграв матч проти команди «Рубікон» з Києва.

Розпочали матч з наступу хмельничан, вони одразу пішли у наступ. Хмельницький клуб «Поділля» був налаштований по бойовому  і чекав слушного моменту, аби забити гол. Господарі багато фолили, було багато небезпечних моментів від обох команд. Перший тайм завершився з рахунком 1:2 на користь Поділля.

Другий тайм  запам’ятався боротьбою за м’яч, також було багато дрібних фолів та моментів, які можна було вдало реалізувати. На додаткових 90+4′ хвилинах, результат на табло – 1:4 РУБІКОН” Київ – “ПОДІЛЛЯ” Хмельницький. З великим відривом Хмельницьке поділля стає переможцем 12 туру чемпіонату України в своїй групі.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.