Чемпіонат світу з кульової стрільби по рухомій мішені

З 1 по 10 серпня у Франції, місті Шатору відбувся  чемпіонат світу серед дорослих та юніорів  з кульової стрільби по рухомій мішені.

З десяти спортсменів, які представляли Україну, було четверо хмельничан: майстри спорту України міжнародного класу Кізима Ігор, Баблюк Денис  виступали серед дорослих, Гілевич Крістіна і Тарканій Маргарита – серед юніорок. Крістіна і Маргарита, багаторазові чемпіонки і рекордсменки Європи, на змаганнях такого рівня ще не виступали.

Виступ для наших земляків став досить вдалим:

• Ігор Кізима  – 2 золоті, срібна та бронзова медаль;
  • Денис Баблюк – срібна нагорода чемпіонату.

Крістіна Гілевич посіла четверте і шосте місця, Маргарита Тарканій – четверте і п’яте місця. Збірна України, завоювавши 15 медалей, впевнено виборола перше загальнокомандне місце, на другому місці – Швеція (12 медалей), на третьому – Казахстан (2 медалі).

Підготував спортсменів Заслужений тренер України – Петро Бардецький.

Вітаємо спортсменів та наставника з гарним виступом та бажаємо перемог у наступних змаганнях.