Чемпіонат Європи з кульової стрільби

З 23 по 29 лютого 2020 року у м. Вроцлав (Польша) проходить чемпіонат Європи з кульової стрільби.

До складу збірної команди України увійшли 4 спортсмена з м. Хмельницького.

Чотири медалі у перших 2 дні чемпіонату Європи здобули  наші земляки. Чемпіонкою стала майстер спорту України Маргарита Тарканій. Дві медалі на рахунку майстра спорту України міжнародного класу Дениса Баблюка, який став срібним призером у вправі ГП-11а в особистому заліку та чемпіоном разом з вінничанином Данилом Даниленком та львів’янином Андрієм Драчуком, у командному заліку. Срібним призером став майстер спорту України міжнародного класу Ігор Кізима.

Змагання ще тривають. Буде розіграно ще чотири комплекти нагород, у  розіграші яких приймуть участь наші спортсмени. Бажаємо нашій землячці Гілевич Крістіні вдалого виступу.