⚽️🏆 Юні футболісти ДЮСШ №1 — срібні призери «Кубка регіонів»!

У суботу команда ДЮСШ №1 2013 року народження взяла участь у турнірі «Кубок регіонів», який проходив на стадіоні ДЮСШ.

У першому матчі наші футболісти поступилися команді КЗ «Нива» (Вінниця) з рахунком 0:2, проте вже у наступній грі продемонстрували справжній характер та результативний футбол, здолавши «Буковину» (Чернівці)з рахунком 6:4. 💪⚽️

За підсумками турніру команда ДЮСШ №1 посіла ІІ місце, вкотре довівши свою майстерність, наполегливість та прагнення до перемоги.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів із гідним результатом і бажаємо нових успіхів на футбольному полі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.