Ось і завершилась перша зміна нашого трьохтижневого спортивно-оздоровчого табору «ЛІДЕР» під егідою управління молоді та спорту Хмельницької міської ради!!!
Сьогодні міський Центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання долучився до с спортивного свята оздоровчих таборів для вихованців ДЮСШ №1 та №3. Сьогодні на стадіоні «Поділля» для маленьких спортсменів організували цікавий спільний захід. Розпочалося спортивне свято із виконання Гімну України та спільної руханки. Далі діти розійшлися по різних локаціях, де випробовували свої сили у різних спортивних активностях.
☝️Не секрет, що спортсмени навіть 🌞 влітку не відпочивають, а інтенсивно 💪 тренуються. Тож, і вихованці Спортивно-культурного центру “Плоскирів” – юні 🏀 баскетболісти під керівництвом їх тренера Довгань Наталії, вирішили не гаяти літній час, а вирушили на серію матчових зустрічей на зборах, які відбуваються в мальовничому місці – Чорна Тиса, що у ⛰️ Закарпатській області.
20 червня в Спортивно-культурному центрі “Плоскирів” розпочав свою роботу гурток 😉🌞 літнього дозвілля. Протягом першої зміни, яка буде тривати до 30 червня, діти будуть брати участь у цікавих 🎨🖌️ майстер-класах, на них чекають активні розваги та корисне дозвілля, турнір з настільних ігор, майстер-клас з миловаріння… ☝️ У нас є ще декілька вільних місць саме для Вашої дитини. Для запису телефонуйте ☎️ 0673814438. Все буде 💪🇺🇦 Україна!