Спортивно-оздоровчий табір “ОЛІМП” (ІІ зміна) 27 червня розпочавсвою роботу на базі Хмельницької ДЮСШ №1 і триватиме до 14 липня !!!– це все те, що попереду юних спортсменів!!!Відкриття табору проведено із запальними аніматорами,які провели веселу руханку та конкурси для дітей !!!Мирного неба нашим діткам !!! СЛАВА УКРАЇНІ !










