☝16 червня на майданчику поруч з Спортивно-культурним центром “Плоскирів” відбувся другий в цьому літньому сезоні турнір з настільного тенісу, який зібрав гравців різного віку. 👌Турніри з настільного тенісу – гарна традиція нашого СКЦ “Плоскирів”. В умовах війни ми запрошуємо гравців не тільки до спортивного дозвілля, але й до 🙏 підтримки нашої армії та військових. Змагання за традицією були благодійними. Учасники за бажанням мали змогу внести благодійний внесок за гру. Всі кошти будуть передані на потреби військових.










