Zoom конференція

Не будьте байдужими до ветеранів війни. Як тільки ми зрозуміємо, що кожна людина в певній мірі приймає участь у соціальній адаптації ветеранів, ми підкреслимо, що зробили краще не лише для них і їх сімей, а і для суспільства в цілому.

1 березня 2021 року відбулась підсумкова Zoom конференція «Практика, досвід роботи та перспективи надання соціально-психологічної допомоги учасникам бойових дій АТО/ООС та членам їх родин» в рамках проекту : «Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання насильству за ознакою статі». 

Метою зустрічі стала  презентація кращих практик та досвіду щодо надання соціально-психологічної допомоги учасникам бойових дій АТО/ООС та членам їх родин в Україні, в тому числі у форматі діяльності мобільних бригад та за принципом «рівний-рівному».

В роботі підсумкового форуму взяли участь провідні психологи  Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Каритун Оксана та Коцюк Олександра. Учасники мали змогу почути практичний досвід з надання послуг мобільними бригадами соціально-психологічної допомоги учасникам бойових дій та ознайомитися з можливостями повноцінної соціальної та психологічної підтримки ветеранів війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.