Чемпіонат України з боксу серед юніорів

З 15 по 18 жовтня у м. Запоріжжя відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів. До збірної команди області увійшли також спортсмени міста Хмельницького.

“Авангардівець” Грабовський Віталій, який виступав у ваговій категорії 57 кг став чемпіоном України. До своєї перемоги Віталій йшов впевнено протягом усього чемпіонату, напруженим і цікавим був поєдинок півфіналу, де наш спортсмен переміг донецького спортсмена з рахунком 5:0 і пробився до фіналу, де й здобув золоту нагороду у досить важкому поєдинку.

Ще один хмельничанин Садовський Максим зупинився на крок від нагород та посів високе 5 місце.

Вітаємо спортсменів та тренерів, які їх підготували, з гарним виступом та бажаємо впевнених перемог у майбутніх змаганнях!