Новини та події

Мотиваційна зустріч до Дня здорового харчування


19 жовтня для молоді, що перебуває в Хмельницькому Центрі Здорової Молоді Спортивно-культурний центр “Плоскирів” провів мотиваційну зустріч та бесіду на тему здорового харчування до Всесвітнього дня здорового харчування.

Читати далі …


Кульова стрільба


170 спортсменів з 17 областей України та спортсмени з Вірменії змагались за нагороди відкритого чемпіонату України з кульової стрільби серед спортсменів 1998 р. н. та молодших, який проходив 12-18 жовтня у Львові.

Читати далі …


Переможні спортивні вихідні ДЮСШ №1!


Жіноча  гандбольна команда ХНУ-ДЮСШ-1 вже стартувала у Вищій лізі отримавши одну  перемогу та одну поразку  (34-23, 27-29) з командою із Рівного!

Читати далі …


Святкова конкурсна програма до Дня Українського козацтва у п.к. “Індіго”


13 жовтня у підлітковому клубі «Індіго» (вул. Лісогринівецька, 16/1) відбулась святкова конкурсна програма до Дня Українського козацтва.

Читати далі …


“Хода за свободу” – інформування громадськості про проблему торгівлі людьми


З метою підвищення інформованості громадськості про глобальну проблему торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину працівники Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучились до “Ходи за свободу”.

Читати далі …


Святкова програма приурочена до Дня Українського козацтва у п.к. Сиріус


Для вихованців підліткового клубу «Сиріус» вул. Перемоги, 2 відбулася святкова програма приурочена до Дня козацтва.

Читати далі …


Зустріч вихованців п.к. “Вікторія” з учасниками АТО


У рамках національно-патріотичного виховання, для підвищення патріотичних настроїв та з нагоди свята Дня Захисника України в підлітковому клубі “Вікторія” (вул. Інститутська, 8) пройшла зустріч  вихованців з учасниками АТО.

Читати далі …


Майстер клас з виготовлення козацького браслету від Спортивно-культурного центру “Плоскирів”


В Спортивно-культурному центрі “Плоскирів” 13 жовтня відбувся для всіх  бажаючих майстер-клас з виготовлення козацького браслету до Дня українського козацтва.

Читати далі …


Більше новин