Новини та події

Срібло Бех-Романчук у Стокгольмі


Напередодні, 30 червня відбулися змагання на етапі Діамантової ліги у шведському Стокгольмі.

Марина Бех-Романчук здобула срібло у стрибках у довжину, хмельничанка у напруженій боротьбі посіла друге місце із результатом 6,76м., поступившись лише британці Лоррейн Юджен (6.81 м).

Читати далі …


Благодійний турнір з настільного тенісу від СКЦ Плоскирів


30 червня Спортивно-культурний центр “Плоскирів” організував черговий благодійний турнір з 🏓 настільного тенісу. Подібні спортивні заходи – 💪 гарна традиція нашого центру.

Читати далі …


Майстер -клас з фітнесу на Басейні СКЦ Плоскирів


30 червня в Басейні Спортивно-культурного центру “Плоскирів” відбувся безкоштовний майстер-клас з 🧘‍♀️🧘‍♂️ фітнесу для всіх бажаючих. Тепер відвідувачі 💦Басейну зможуть поєднувати 🏊 плавання з фітнес тренуваннями, адже це дуже зручно, отримати дві ці послуги вони зможуть в одному місці – в Басейні.

Читати далі …


Турнір з настільних ігор для гуртка літнього дозвілля СКЦ Плоскирів


29 червня гурток літнього дозвілля Спортивно-культурного центру “Плоскирів” відвідали представники Хмельницької обласної 📚 бібліотеки для юнацтва. 
Для дітей, що відвідують гурток 🌞 літнього дозвілля, було проведено турнір з настільних ігор. Всім знайома Дженга, 💰Монополія, Веселі перегони та багато 😉 цікавих розваг дозволили гарно провести ⏳ час всім учасникам турніру.

Читати далі …


Гра-вікторина до дня Конституції


Як добре ТИ знаєш Конституцію  нашої держави?  28 червня провели гру-вікторину на знання Конституції, її історії цінності та ідеали які вона пропагує.

Читати далі …


Змагання з оздоровчого плавання до Дня Конституції на Басейні СКЦ Плоскирів


Басейн 💦 Спортивно-культурного центру “Плоскирів” запросив дітей та підлітків взяти участь у змаганнях з оздоровчого плавання до Дня Конституції України 28 червня. Учасники 🏊‍♂️ мали змогу продемонструвати свою спритність та вправність триматися на воді, та позмагатися за звання найкращого.

Читати далі …


Розпочав свою роботу спортивно-оздоровчий табір “ЛІДЕР” (ІІ зміна) в ДЮСШ №3


З 27 червня розпочав свою роботу літній спортивно-оздоровчий табір «Лідер» (ІІ зміна)!!
В перший день табору був проведений «Олімпійський день», де вихованці мали змогу переглянути мотиваційні ролики «Olimpic lessons», а також була представлена колекція значків Олімпійських Ігор та Олімпійська атрибутика.

Читати далі …


Благодійний турнір з міні футболу.


З 20 по 23 червня 2022 року в с. Микуличин юні вихованці ДЮСШ №1 тренера- викладача Андрія Басістого прийняли участь у Благодійному турнірі з міні футболу у якому одна із команда посіла 1 місце з чим ми їх вітаємо! А друга команда посіла 5 місце. Щирі вітання тренеру-викладачу та командам.


Спортивно-оздоровчий табір “ОЛІМП”


Спортивно-оздоровчий табір “ОЛІМП” (ІІ зміна) 27 червня розпочав
свою роботу на базі Хмельницької ДЮСШ №1 і триватиме до 14 липня !!!
– це все те, що попереду юних спортсменів!!!
Відкриття табору проведено із запальними аніматорами,
які провели веселу руханку та конкурси для дітей !!!
Мирного неба нашим діткам !!!

СЛАВА УКРАЇНІ !


Вихованці ДЮСШ №3 переможці та призери відкритого благодійного рейтингового командного чемпіонату міста Хмельницького з тенісу настільного!


25 червня 2022 року у спортивному залі ДЮСШ №3 пройшов відкритий благодійний рейтинговий командний чемпіонат міста Хмельницького «ЛІГА ПОДІЛЛЯ» сезону 2022 з настільного тенісу!

Читати далі …


Більше новин