Новини та події

До басейну СКЦ Плоскирів завітали діти з дитячого будинку


Досить символічно 19 січня до басейну Спортивно-культурного центру “Плоскирів” завітали діти з дитячого будинку Хмельницької обласної ради. Це перший візит діток в цьому році в басейн, та сподіваємося, не останній.

Читати далі …


Бесіда профілактики правопорушень серед дітей та підлітків у п/к “Вікторія”


18 січня 2022 року в підлітковому клубі “Вікторія” (Інститутська, 8) інспектор ювенальної превенції Юлія Олегівна Гвоздецька провела профілактичну роз’яснювальну бесіду профілактики правопорушень серед дітей та підлітків. 

Читати далі …


Продовження спортивно-масового заходу “Sport for children” серед школярів Хмельницької міської територіальної громади


Міський Центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання продовжує проведення спортивно-масового заходу “Sport for children” серед школярів Хмельницької міської територіальної громади, з метою пропаганди здорового способу життя.

Читати далі …


Відвідали Всеукраїнський зимовий спортивно-терапевтичний табір


Продовжується співпраця громадської організації “Хмельницький центр здорової молоді” Міжнародної Антинаркотичної Асоціації з  управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради та Хмельницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читати далі …


ДЮСШ №1: новий досвід у протистоянні з командою Суперліги в гандболі!


Тренерсько-викладацький склад відділення гандболу Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1, разом зі своїми вихованками розпочали 2022 рік з 1/8 Кубка України з гандболу серед жіночих команд!

Читати далі …


Відкритий чемпіонат області пам’яті Сіліна Р. І. з легкої атлетики


13-14 січня у спортивному манежі ХНУ відбувся Відкритий чемпіонат області пам’яті Почесного громадянина м. Хмельницького Сіліна Р. І. з легкої атлетики 2022 року.

Читати далі …


“Sport for children” старт!


Міський Центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання розпочав проведення змагань “Sport for children” у школах Хмельницької міської територіальної громади, з метою пропаганди здорового способу життя.

Читати далі …


Молодіжні щедрування від МЦ


Вже другий рік поспіль традиційно ходимо із молодіжними щедруваннями. Сьогодні в цей надзвичайно святковий день відвідали Хмельницьку міську та Хмельницьку обласну ради із вістю благою – про народження Ісуса Христа.

Читати далі …


Більше новин