Новини та події

Робота у підліткових клубах Міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання

Ми не тільки малюємо і навчаємось, а й змагаємось!

На художньо-естетичному гуртку відбулись змагання. Діти, обравши певну кількість балів, отримували завдання за зростанням складності. Максимальна кількість балів, яку могли отримати юні художники -1500. Кожний намагався якнайшвидше закінчити одне завдання, аби обрати наступне з вищими балами. Це було цікаво, а головне корисно для майбутніх художників.

Читати далі …

Дитина не товар!І не спосіб заробітку.

30 липня в стінах молодіжного центру зібрались зацікавлені організації, що займаються протидією торгівлі людьми

Торгівля людьми має різні види, серед яких примусова праця, рабство, звичаї подібні до рабства, сексуальна експлуатація, та інші.

Читати далі …

Робота Центру з ПС та ДБСТ

Кожній дитині потрібно надати можливість повністю реалізувати свій потенціал, максимально можливий рівень фізичного та психічного здоров’я, доступ до отримання якісної освіти, безпечне життя та захист від заподіяння шкоди, пози- тивні емоційні переживання, відчуття того, що її люблять та цінують, розвиток навичок догляду за собою й вирішення повсякденних проблем, позитивне уявлення про себе саму, формування самоідентичності, розвиток навичок міжособистісного спілкування і впевненості у різних ситуаціях суспільної взаємодії. Тільки сім’я здатна забезпечити задоволення основних потреб дитини, надавати стимули для її подальшого розвитку, створювати стабільну атмосферу.

Читати далі …

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Домашнє насильство – діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь (ст.1 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству).

Читати далі …

Для фахівців із соціальної роботи було проведено тренінг «Способи емоційного розвантаження»

Погодьтеся, неможливо не реагувати на те, що відбувається навколо. У той момент, коли наш звичний уклад життя змінюється, щодня з’являються погані новини, в масмедія цілодобово показують сюжети немов з фільму-катастрофи, стає не по собі. Але, наші емоції — абсолютно нормальні.

На тренінгу проводили аналіз власних джерел негативних переживань, обговорювали як розпізнавати і безпечно позбавляти себе від «негативних емоцій», а також про зняття напруги, що нагромадилася.

 

ДВОРОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ онлайн #4 тиждень

ДВОРОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ онлайн не припиняють свою дію.

За виконані вправи на відео діти отримують цінні та смачні подарунки від Міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання.

Читати далі …

“Молодіжний центр” запрошує.

3 серпня на творчу зустріч з фотографом, пейзажистом, членом Національної спілки фотохудожників України НСФХУ Сергієм Зисько.

Читати далі …

Запрошуємо усіх на молодіжну просвіторію!

Що це таке?

Молодіжна просвіторія – це цікава просвіта або те, чому не вчать в школі. Без парт , без вчителів, без оцінок, тільки корисні знання і навички, веселий настрій та приємне спілкування.

Що тебе очікує у серпні? Майстер класи у форматі «рівний рівному».

Читати далі …

Молодіжний лекторій з Тетяною Афінською

28 липня відбувся Молодіжний лекторій з Тетяною Афінською

Лекторій потужно прокачав старшокласників та студентів по напрямках:

Читати далі …

Робота підліткових клубів Міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання

В рамках Спортивного Волонтерства, вихованці підліткового клубу ” Вікторія” (вул. Інститутська, 8) із великим задоволенням полюбляють брати активну участь у рухливих спортивних іграх, різноманітних фізичних вправах, веселих забавах та змаганнях на свіжому повітрі.

Читати далі …