Новини та події

Вправи для сили м’язів рук


Не складні та дієві вправи для сили м’язів рук. За допомогою звичайної пляшки з водою ви взмозі тримати своє тіло в тонусі, а руки у гарній фізичній формі.

Читати далі …


Майстер-клас “Декорація пасхального яйця”


Педагог-організатор підліткового клубу “Індіго” (вул. Лісогринівецька, 16/1) міського Центру, Іванна Ігорівна Стащук, підготувала майстер-клас з декорування великоднього яйця нитками, стрічками, намистинками тощо.

Читати далі …


Завдання, від керівника хореографічного гуртка


Завдання, від керівника хореографічного гуртка міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання, Ольги Закриницької.

Читати далі …


Всеукраїнський турнір з дзюдо


16-18 квітня у м. Луцьку відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо. Близько 250 спортсменів з усієї України взяли участь у цих змаганнях.

Читати далі …


Майстер-клас “Основи класичної хореографії”


Основи класичної хореографії (екзерсис біля станка) – комплекс тренувальних вправ, які складають основу уроку класичного танцю, що сприяє розвитку сили м’язів, еластичності зв’язок, вихованню виворітності, стійкості і правильної координації рухів у танцівників.

Читати далі …


Великодній декор


Майстер-клас з виготовлення Великоднього декору від, керівника художньо-естетичного гуртка підліткового клубу “Індіго” (вул. Лісогринівецька, 16/1) міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання, Дученко Наталії.

Читати далі …


Майстер клас «Барвиста писанка»


Майстер клас «Барвиста писанка» від керівника художньо-естетичного гуртка в підлітковому клубі «Фантазія» (Завадського 38).

Читати далі …


Більше новин