Новини та події

Вікторина «Запитання від Феміди»

21 жовтня підлітковий клуб «Романтик»(вул. Козацька, 56/1) і бібліотека-філія №15 провели для своїх вихованців та читачів правознавчу вікторину «Запитання від Феміди». Розпочали із основного документа, який захищає права всіх дітей світу, – Конвенції ООН про права дитини. Продемонстрували дітям невеличку, але змістовну брошуру «Вивчаючи свої права», яка коротко ознайомить дитинуіз основними положеннями Конвенції.

Читати далі …

ЯК РОЗМОВЛЯТИ З ДІТЬМИ ПРО ТРАВМАТИЧНІ ПОДІЇ

Реакцій на травматичні події може бути безліч. Не існує правильного чи неправильного способу відчути та висловити смуток та занепокоєння. Переживаючи драматичну подію, діти висловлюють свої почуття іншим чином ніж дорослі та відповідно до свого віку та стадії розвитку.

Читати далі …

РІВЕНЬ ОЧІКУВАНЬ. ЯК УНИКНУТИ РОЗЧАРУВАНЬ.

Розчарування – це малоприємне відчуття знайоме, мабуть, кожному. Адже усі ми маємо якісь сподівання, очікування, прагнемо чогось досягти, щось плануємо. Та якщо ці очікування не здійснюються або бажаного досягти не вдається, ми переживаємо стан, який у психології називають фрустрацією. І означає він обман, марне очікування.

Читати далі …

Співпраця  Хмельницької ДЮСШ № 1 з  місцевими виробниками спортивного одягу!!!

Регулярні заняття фізичною культурою і спортом  передбачають наявність відповідного екіпірування – ігрової форми, тренувальних манішок та спортивних костюмів!

Читати далі …

Жіночий футбол

20 жовтня 2020 року у стінах спортивного залу  Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 з дотриманням карантинних вимог відбувся Відкритий чемпіонат ДЮСШ №1 з міні-футболу серед дівчат 2006-2008 р.н.

Читати далі …

Результати 7 туру Чемпіонату України з футболу

17 жовтня 2020 року у м. Тернопіль відбувся 7 тур Чемпіонату України футболу серед  команд дитячо-юнацьких спортивних закладів  сезону 2020-2021 рр. Перша ліга.

Читати далі …

Як робити зауваження дитині

Ситуація стара як світ: діти не слухаються батьків, а ті їх за це лають. Чому діти не слухаються? І чому батьки часто не знають, як правильно вказати дитині на її хиби й огріхи? Адже якщо вони будуть постійно кричати і карати дитину, то вона, швидше за все, просто звикне і припинить на них звертати увагу або, навпаки, розсердиться і буде робити все всупереч. Як же досягти розуміння між батьками і дітьми? для малюка

Читати далі …

Чемпіонат України з боксу серед юніорів

З 15 по 18 жовтня у м. Запоріжжя відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів. До збірної команди області увійшли також спортсмени міста Хмельницького.

Читати далі …

Баскетбольні вихідні

17-18 жовтня у Львові у залі обласної ДЮСШ відбувся черговий тур чемпіонату України з баскетболу першої ліги серед чоловічих команд. Чоловіча команда «Хмельницька політехніка» змагалися з місцевою командою.

Дві зустрічі закінчилися перемогою хмельничан: 82:86 та 82:89.

Читати далі …

Більше новин