Новини та події

Обережно! Нові види шахрайства


Закінчилися новорічні свята і період канікул, ми повертаємося до робочих буднів. Але, разом з тим, активізувалися і шахраї. Цього тижня користувачі месенджерів почали отримувати повідомлення про подарунки у вигляді купонів від мережі АТБ на суму від 500 до 5000 грн. та подарунки у вигляді техніки і грошей від Xiaomi. Останнє посилання особливо активно шириться користувачами-дітьми у чатах, де вони спілкуються.

Читати далі …


АНТИПСИХОКОВІДНЕ ЩЕПЛЕННЯ


 Друзі та підписники сторінки ХМ ЦСССДМ, поки до нас «доїжджає» рятувальна китайська вакцина від ковіду, я вирішіла запропонувати Вам свою власну – антипсихоковідну. «Комбінувала» я її з порад наших хмельничан. Багатьох з  них ви, мабуть, знаєте чи щось про них точно чули. Дехто, можливо, стане вашим фб-другом в подальшому. Байдужим точно не залишиться ніхто, тому що всі вони – цікаві, творчі особистості , готові «прищепити» вам любов до життя!

Читати далі …


Звіт про роботу комунальної установи «Молодіжний центр» за 2020 рік


Робота комунальної установи «Молодіжний центр» спрямована на створення умов для різнобічного розвитку та навчання молоді, розвитку творчого потенціалу та лідерських якостей, залучення молоді до активної громадської діяльності, створення умов для змістовного відпочинку та дозвілля.

Читати далі …


З Днем Соборності України!


Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. З Днем Соборності України!

Читати далі …


Майстер-клас “Подаруй гарний настрій” Виконує Надія Корольчук, педагог організатор підліткового клубу “Джерельце” (вул. Перемоги, 10А) Міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання


Виготовляти композицію з фруктів та цукерок зовсім не складно, а весело та цікаво. Такий букет стане чудовим та оригінальним подарунком для будь кого.

Читати далі …


“Постпандемічний світ: життя в нову епоху”


19 січня 2021р о 16:00 відбулася інтерактивна онлайн лекція: “Постпандемічний світ: життя в нову епоху” за участю кандидата соціологічних наук, директора Хмельницького коледжу університету “Україна”, Олександра Ковтуна, яка плавно перейшла у наукову бесіду.

Читати далі …


Майстер-клас “Клякса у житті” Виконує Анастасія Яковець, педагог організатор, підліткового клубу “Фантазія” (вул. Завадського, 38) Міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання


Цікава робота для дітей та дорослих. Створена картина обов’язково додасть яскравості та казковості вашій кімнаті чи у будь якому іншому приміщенні. Також вона може бути гарним доповненням до подарунку на будь яке свято.

Читати далі …


«Працюємо всі, щоб допомогти кожному»


Незважаючи на всі виклики, які ставить перед нами сьогодення: зовнішні загрози, економічні негаразди, пандемію. Працівники Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді намагаються завжди знаходити ресурси та емоційні сили для допомоги мешканцям міста.

Читати далі …


Майстер-клас по виготовленню “Сніжинок” у підлітковому клубі “Вікторія” (вул. Інститутська, 8) Міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання


Є багато різноманітних методів, що до виготовлення сніжинок. Ми пропонуємо створити легку за виконанням та в той час надзвичайно красиву та яскраву сніжинку за допомогою фоамірану, клейового пістолету та ножиць.

Читати далі …


Більше новин