Налагодження співпраці.

15 вересня 2017 року студенти спеціальності «Соціальна робота» факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії познайомилися з особливостями, специфікою діяльності Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З великим зацікавленням майбутні працівники соціальної сфери, майбутні соціальні педагоги, педагоги-організатори слухали директора Мар’яну Миколаївну Любецьку, яка розкрила суть соціальної діяльності, ознайомила з нормативно-правовою базою та напрямами роботи Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Увагу студентів було зосереджено на специфіці роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, їх соціальний супровід, юридична допомога. Студентам спеціальності «Соціальна робота» було запропоновано взяти участь у підготовці серії лекцій з просвітницької роботи «Подолання негативних явищ в молодіжному середовищі» для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Під час живого зацікавленого спілкування студентів та гостей практичний психолог Центру Ольга Олександрівна Захожа ознайомила студентів з різновидами допомоги, яку надає Центр, механізмами роботи при виявленні насильства в сім’ї чи жорстокого поводження; продемонструвала фрагменти проведення таких форм роботи, як «Година з психологом просто неба», казкотерапія, аромотерапія, тренінг, групові заняття для людей з особливими потребами.

Окрім того, майбутні соціальні працівники отримали цікавий роздатковий матеріал для більшого ознайомлення з роботою Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Учасники зустрічі домовилися про наступну зустріч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.