Актуальні питання співпраці обговорили працівники Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та міськрайонного відділу з питань пробації.

23.01.2019 р. відбулася робоча зустріч у Хмельницькому міському Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де обговорювалися питання співпраці зі спільних перевірок по місцю проживання неповнолітніх та осіб молодіжного віку, які перебувають на обліку у Хмельницькому міськрайонному відділі філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області.

Директором Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Любецькою Мар’яною Миколаївною, було запропоновано, для покращення співпраці, надання психологами Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді практичної допомоги психологам Хмельницького міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області в складанні оцінок ризику та надання актів оцінок потреб осіб, що складені по місцю проживання підоблікових.

Також фахівець відділу Хмельницького міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області Андрущишина Людмила Олександрівна, підняла питання, щодо участі фахівців Центру у заходах, які проводяться відділом пробації,а саме відвідування підоблікових за місцем навчання та проживання.

В ході робочої зустрічі було вирішено проводити сумісні бесіди з підобліковими для складання оцінок ризику вчинення повторного кримінального правопорушення та спільно відвідувати підоблікових за місцем навчання та проживання. Також залучати підоблікових до масових заходів, що проводяться Центром.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.